Kişisel BakımSevgililer Günü
Trend

Sevgililer Günü’ne Özel Güzellik İpuçları

instagram takipçi hilesi

Sıcacık yanaklar, ipeksi dudaklar, çarpıcı bakışlar ve hafızalara kazınacak parfümler için sizlere önerimiz var. Yazımızın sonuna kadar okuyun.

sevgililer gunu guzellik onerileri

Sevgiliniz ile romantik bir gün geçirmeniz oldukça az kaldı. 14 Şubat hediyeleri hazır, sevgililer günü programınız belli, romantik elbiseleriniz tamam; peki ya güzelliğiniz tamam mı? Çarpıcı bakışlar için ideal göz makyajından ipeksi dudaklara, eşinize bu geceyi unutturmayacak kokunuzdan sıcak yanaklara; işte karşınızda Sevgililer Günü’ne özel güzellik ipuçları!

Sevgililer Günü’ne Özel Güzellik İpuçları

Göz Alıcı Kirpikler

maskara

Sevgiliniz ile geçireceğiniz bu romantik günde gözleriniz bol bol buluşacak. Siz de gözlerinizi olabildiğince ortaya çıkarmak üzere kirpiklerinizi belirginleştirseniz oldukça iyi olur! İşe kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi iyice kıvırarak başlayın.

Sonrasında diplerden uçlara doğru hacim veren maskara ile uygulama yapın. Kirpiklerini olduğundan daha uzun ve ayrı göstermek için maskara uygulamasını üç kez üst üste yapın.

İpeksi Dudaklar

dudaklar

Sevgililer Günü’nde güzelliğinizin en önemli ayrıntılarından birisi de dudaklardır. Kusursuz bir dokuda, ipeksi dudaklara sahip olmanın sonrasında aşkın rengi kırmızı tonlarında rujunuzu sürebilirsiniz.

İlk olarak dudaklarınıza peeling bakımı yaparak pürüzsüz dokuyu sağlayın. Sonrasında dudak nemlendirici ürünler ile dudağınıza yoğun nem bakımı yapın. Son olarak ise renk katmada! Rujunuzu kırmızıdan yana seçmeyi unutmayın.

Etkileyici Koku

koku

Yaşamınızın her gününe giren parfümler, bu özel günde de etkisini daha fazla hissettirmekte. Kokuların hafızada bulunan anıları nasıl da anında uyandırmış olduğunu unutmayın ve sevgilinize bu gecenizi asla unutmayacağı bir koku bırakın.

Bunu da, parfümü doğru noktalara sıkarak yapabilirsiniz. Dirsek içleriniz, bilekleriniz, kulak arkalarınız, diz arkalarınız ve boyun kenarlarınız bu noktalar arasındadır.

Sıcak Yanaklar

allik

Tam öpücük kondurmalık, pembe ve sıcak yanaklar Sevgililer Günü buluşmanızı bekliyor! Doğru allık rengi ile doğru allık uygulamasını görünümünüzde ne kadar etkili olabileceğini tahmin edemezsiniz. Olabildiğince doğal bir görüntü ile yanaklarınıza allığın sıcak tonlarını katın.

Aydınlık Cilt

aydinlik

Gözleriniz, yanaklarınız ve dudaklarınız tamam ancak peki ya cildinizin geneli hazır mı? Özellikle kış aylarında cildimiz daha mat, donuk ve kuru olur, bu yüzden çok daha fazla neme ve aydınlatıcıya ihtiyaç duyar. Cildinize romantik bir ışıltı ve renk katmak adına yapmanız gereken şey aydınlatıcılar ve pek belli olamayan fondötenler kullanmak olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu