İlişki KonularıSevgililer Günü

Sevgililer Günü İçin Teknolojik Hediye Önerileri

instagram takipçi hilesi

Her sene olduğu gibi bu sene de Sevgililer Günü geldi çattı. Sevgilinizi teknolojik hediye ile mutlu etmek istiyorsanız bu yazı tam size göre!

sevgililer gunu teknolojik hediyeler

Her sene Sevgililer Günü’nde genç yaşlı çoğu kadın ve erkek için tatlı bir telaş yaşanır. Sevgililer Günü, dünyanın dört bir yanında romantik buluşmalar ve elbette anlamlı hediyeler ile kutlanmakta. Bu hediyeler için çoğu kişi için internet en önemli araştırma ve elbette alışveriş kaynağı.

Günümüzde hem kadın hem de erkekler için teknolojik ürünler uygun hediye olanakları arasında yer almakta. Sevgilisine anlamlı ve kullanışlı hediye arayan kişilere yardımı olmak için sevgililer günü için teknolojik hediyeler rehberini hazırladık.

HP Sprocket 2-in-1

sevgililer gunu teknolojik hediyeler 2

HP Sprocket 2-in-1, size ya da onaylamış olduğunuz herhangi birisine, nerede olursanız olun, akıllı bir telefon ya da tabletten kablosuz bağlantılar kullanarak 2 x 3 inç fotoğraflar basmanıza olanak sağlamakta. Küçük bir çantaya kolayca sığabilecek kadar küçük olan HP Sprocket 2-in-1, ayrıca beş megapikselli bir kamera içermekte ve böylece akıllı bir aygıta ihtiyaç olmadan da şipşap fotoğraf basabilirsiniz.

Vanguard Alta Pro 263AB Tripod

sevgililer gunu teknolojik hediyeler 3

Fiyat, sağlamlık ve taşınabilirlik üçgeni içerisinde o tatlı noktayı tam hedefinden vuran Vanguard Alta Pro 263AB Tripod, peyzaj fotoğrafları için bir seyahat tripodu olarak ya da portreler için stüdyo donanımı olarak işlev görmekte.

Sphero R2-D2

sevgililer gunu teknolojik hediyeler 4

Her zaman mükemmel bir R2-D2 oyuncağı hayal eden Star Wars hayranları için en ideal teknolojik hediye.

Bu aşamaya gelmemiz bir çok seneyi almış olsa bile nihayet uzaktan kumandalı harika bir R2-D2 bulabilmek mümkün. Sphero’nun versiyonu, filmlerdeki ile aynı hareketlere, sesler ve daha fazlasına sahip ayrıca akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilmekte.

Amazon Kindle Oasis

sevgililer gunu teknolojik hediyeler 5

Amazon’un yeni Oasis’i, şirketin diğer elektronik okuyucularına oranla da belirgin derecede daha hafif ve ince. Suya dayanıklı olduğu için plaja ya da havuza gittiğiniz zaman gönlünüz rahat olacak. Ayrıca sesli okuma olanağı sunuyor ve gelişmiş modeller ile karşılaştırıldığı zaman daha parlak ve daha geniş bir ekrana sahip.

Fitbit Ionic

sevgililer gunu teknolojik hediyeler 6

Fitbit Ionic, bileklik üzerinde egzersiz yaparken size rehberlik edebilecek yeni bir fitness antrenörüne sahip. Saatin kalp atış hızı sensörü, rakiplerinden farklı olarak, zaman ile kanda bulunan oksijen seviyelerini izleyen benzer bir SPO2 sensörü de içermekte. Arıca Fitbit Ionic uykunuzu da takip edebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu