Sevgililer Günü

Bir Kadına Alınabilecek En Güzel Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri

instagram takipçi hilesi

Sevdiğiniz kişilere hediye seçmek dünyanın en zor işlerinden birisidir. Özellikle özel günlerde… Bu yüzden sizler için Şubat ayının anlam ve önemine uygun olarak Sevgililer Günü’nde sevdiğinize hediye alma derdinize yardımcı olmak istedik. İşte birbirinden güzel Sevgililer Günü hediye tavsiyeleri!

Bakım Setleri

Her kadın bakımlı olmayı sever. Kozmetiğe merakı olanlarda, olmayanlarda cildine elbet önem verir ve belirli ürünler kullanır. Böyle özel günlerde mağazalar bu tarz setler yapmayı özellikle tercih ederler. Siz de sevgilinizin hangi bakım ürünleri kullanmayı sevdiğini veya sevdiği meraklı olduğu markaları biliyorsanız tercihinizi bu şekilde yapabilirsiniz. Ya da direkt kendi istediği zamanda kullana bilmesi için bir cilt bakımı satın alarak hediye edebilirsiniz.

cilt bakım 1 685x428

Gezginler İçin

Kim sevgilisiyle baş başa bir tatil yapmak istemez ki? Eğer şartlar ve durumunuz el veriyorsa 14 Şubat için 2 günlüğüne güzel bir kaçamak planlayabilirsiniz!

Eğer bu hediye fazla gelir derseniz sizi hemen alternatifine yani kazınabilir dünya haritasına yönlendirelim. Evet basit ama ince bir hediye olan bu haritayla daha önce gittiğiniz veya ilerde beraber gitmek istediğiniz yerlerin planını yapabilirsiniz.

kazınabilir dünya 2 685x685

Nostalji Severlere …

Nostaljik eşyalar seven bir sevgiliniz varsa, antika pazarları kesinlikle sizin yeriniz olacaktır! El yapımı eski aynalar, analog fotoğraf makineleri, antika takılar gibi pek çok seçenek arasından zevklerine uyacağını düşündüğünüz eşyaları tercih edebilirsiniz.

antika pazarları 685x456

Ölmeden Önce İzlenecek Filmler

Filmlerle arası çok iyi olan bir sevgiliniz varsa izleyeceği filmler için işi şık, eğlenceli ve güzel bir şekle getirmeye ne dersiniz? Evet diyorsanız kesinlikle ‘Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler’i konu alan kazınabilir poster en güzel hediye olabilir!

kazınabilir filmler 3 685x491

Sevimli Bir Dost

Hayvansever bir kız arkadaşınız varsa barınaklarda sahiplenilmeyi bekleyen binlerce yavru bulunmakta… Sevgilinize dünya tatlısı bir kedi ya da köpek sahiplenerek beraber bir canlıyı büyütmeye adım atabilirsiniz.

kedi köpek sahiplenme 5 685x456

Aşkınızı Mühürleyin

Son zamanlarda en popüler olan hediye çeşitlerinden birisi ise kişiye özel mühür yaptırmaktır. ‘Mühürce’ gibi markalardan yaptırabileceğiniz hazır veya kendinizi tasarlayabileceği özel bir şekli ya da ismi mühür halinde sevgilinize hediye edebilirsiniz.

mühürce 6 685x685

Anı Defteri

En özel ve güzel hediye aslında içerisinde biriktirdiğiniz anıların yer aldığı hediyelerdir. Biraz uğraşarak geçirdiğiniz güzel anılardan, size özel cümlelerle yazdığınız, fotoğraflarınızla süslediğiniz şık bir anı defteri unutulmayacak bir hediye olacaktır.

büyük anı kitabı 7 685x512

Yıldız Haritası

Eğer yıldızlara ve astrolojiye merakı olan bir sevgiliniz varsa bu hediye tam da size uygun olacaktır. Son zamanlarda en popüler kişiselleştirilmiş hediyelerden biri olan yıldız haritaları çok özel bir hediye seçeneği olabilir. Doğum haritasını sizler için şık bir şekilde oluşturan birçok yer bulabilirsiniz.

yildiz haritasi

Çiçek ve Yemek Sepetleri

Eğer hediye işini son dakikalara bırakanlardansanız da korkmanıza gerek yok. Artık çiçek almak basit geliyorsa çiçek ve yemek işini birleştirebilirsiniz. Yenilebilir Çiçek olarak popülerleşen ve pek çok satın alabileceğiniz yer alternatifi olan adreslerden ulaşabileceğiniz hediyelere göz atabilirsiniz.

bonnyfood 685x753

Alternatif Sevgililer Günü Hediye Önerileri

 

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu