İlişki Konuları

Sevgililer Günü Sürprizleri!

instagram takipçi hilesi

Sevgililer günü sürprizleri neler olabilir dediğinizi duyar gibiyiz..! Evet 14 şubatın gelmesine sayılı günler kala, herkes, sevdiği insana özel ve değişik hediyeler alma ya da sürprizler yapma çabası içine giriyor. Elbette sevdiğimizi bir gün değil her gün hatırlamalıyız, ancak böyle özel günler de duygularımızı daha yoğun bir biçimde ifade edebilmemiz için bize fırsat sunuyor.

Her yıl alınan klişe hediyelerden veya romantizm kalıbına oturtulmuş akşam yemeklerinden daha farklı, daha özel bir sürpriz yapmak isteyenlerin sayısı hiç de az değil. Çünkü çoğu kişi sevdiğinin gözlerinde şaşkınlıkla karışık bir mutluluk görmek istiyor. Öyle ki sırf o anın hayalini kurmak bile ilişkiye bambaşka bir anlam yükleyebiliyor.

sevgililer günü sürprizleri

Peki sizi sıradanlıktan çıkaracak değişik fikirler ve sürpriz önerileri neler olabilir? İşte biz de bu yazımızda sizlere, bu sorunun cevabı niteliğinde bir takım tavsiyelerde bulunuyor olacağız. Konuya ilişkin videolara ise yazımızın son bölümünde ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü Sürprizleri!

Eveeett klişelerden uzaklaşmaya ama aynı zamanda da duygu yoğunluğu yaşamaya ve yaşatmaya yönelik yaratıcı fikirler neler olabilir, bir bakalım..

Şiir Yazın: Eğer kendinize güveniyorsanız elbette kendi mısralarınızdan oluşan bir aşk şiiri paha biçilemez bir armağan olacaktır. Ancak bu konuda yeteneğinizin duygularınızı yansıtmaya yeterli olmayacağını düşünüyorsanız; o zaman da usta şairlerin alıntılarından oluşan şiirleri, kendi el yazınızla yazıp bir defter haline getirebilirsiniz. Ne demişler, söz uçar, yazı kalır! Sevdiğiniz insan için bu yalnızca o güne özgü bir hediye değil, ömürlük bir hatıra olacaktır.

sevgililer gunu

Albüm Düzenleyin: Sevgililer günü sürprizleri denince akla maddi değeri yüksek armağanların dışında, emek ve çaba isteyen hediyeler gelmeli aslında..! İşte buyurun size, yine ömür boyu anılarda kalacak bir öneri daha..! İlk tanıştığınız günlerde çekildiğiniz ilk fotoğraflar ile başlayıp, kronolojik sıralamaya göre dizim yaparak, muhteşem bir albüm oluşturabilirsiniz. Böylelikle sevgilinize, hem nostaljik hem de popüler bir hediye vermiş ve onda iz bırakmış olacaksınız. O günlere belki beraber yeniden gideceksiniz, kim bilir..!

Güne Küçük Notlarla Başlamasını Sağlayın: Sevgililer günü sürprizi olarak daha günün ilk saatlerinde, onu şaşırtmaya başlayabilirsiniz. Aynalara, dolaplara, kapılara ve hatta yerlere yapıştıracağınız küçük stickerlar bu konuda imdadınıza yetişecektir. Uyanır uyanmaz, attığı her adımda ve evin her köşesinde sizden gelen notları görmek onu hem bir hayli şaşırtacak hem de yüzündeki tebessümün nedeni olacaktır. Tabi yazdığınız notlar çok içten, samimi, duygu yüklü hatta bazıları esprili bile olabilir.

Görmeyi En Çok İstediği Yere Günübirlik Seyahat Organize Edin: Sevgililer günü sürprizleri bazen iki kişilik bir uçak bileti olabilir. Sevgilinizin merak ettiği bir şehre, sizinle birlikte aniden yolculuğa çıktığını düşünün. Büyük bir şaşkınlık, mutluluk ve heyecan yaşayacaksınız. Üstelik orada birlikte yepyeni keşifler yapabilir, birbirinden değerli unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Emin olun yıllar geçse de hafızalardan silinmeyecek bir sürprizden söz ediyoruz.

sevgililer gunu hediyesi

Dilek Kutusu Hazırlayın: Birlikte yapmak istediğiniz şeyleri ya da önceki zamanlarda sevdiğiniz insandan duyduğunuz dilekleri, küçük küçük kağıtlara yazıp katlayın ve hepsini bir kutunun içerisine atın. Sevgililer günü sürprizleri olarak önüne getirip koyun ve ondan adeta kura çeker gibi bir kağıdı seçmesini isteyin. Çıkan kağıdı beraberce açarak içinde yazan dileği okuyun ve o gün onu gerçekleştirmek için baş başa yola koyulun. Fark yaratan ve heyecan verici bir deneyim yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın, tabi bunun sevdiğinizi ne kadar mutlu edeceğinden de…!

İlk Buluşma Yerinizi Ziyaret Edin: Nostaljik sevgililer günü sürprizlerinden hoşlananlar için, muhteşem bir fikir daha! Sevdiğiniz insanla yeni bir hayata başlamanıza vesile olan o ilk randevunun gerçekleştiği yere gidin. Hatta ilk gün neler yaptıysanız, aynı günü orada el ele ve göz göze yeniden yaşayın. Bu, ilişkinizi tazeleyecek ve ikinize de iyi gelecek bir hediye olacak ve her yönüyle fark yaratacaktır. Duygularınızın yeniden ilk günkü gibi alevlenmesi de cabası..!

Aşk Temalı Değişik Lezzetler Hazırlayın: Kalpli kurabiyeler, kendi ellerinizle yaptığınız romantik figürler içeren bir pasta ve daha buna benzer tariflerden oluşan bir sofra kurarak, ona kendisini özel hissettirin. Mutluluğun yolu biraz da mideden geçer, unutmayın..! Ayrıca bu tam bir görsel şölen olacak ve sevgilinizin hafızasındaki yerini alacaktır.

Sevgililer Günü Sürprizleri İle İlgili Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu