Film & Dizi Önerisi

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

2017 yılı yapımı Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi, Burak Aksak imzalı Türk romantik komedi filmidir. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin, senaryosunu da aynı şekilde kült Türk dizisi Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız, Burak Aksak yazmıştır. Müzik ve dans dolu eğlenceli film, 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Başarılı oyuncu kadrosu ve dinamik hikayesiyle, birçok kişi tarafından olumlu eleştiriler alan filmin konusuna gelin birlikte bakalım…

sen kiminle dans ediyorsun 2 685x978

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filminin Konusu

2017 yılında vizyona giren Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi, bol Burak Aksak mizahının yanı sıra, muhteşem koreografi ve performansları izleyiciye aktarmaktadır. Filmin hikayesi, intihar etme eşiğine gelecek kadar depresyona girmiş bir genç kızın, yeniden hayata dansla tutunmasını ele almaktadır. Küçüklüğünden beri dansla hayattaki motivasyonunu sağlayan Aysel, hayatından çok bunaldığı bir dönemde karşısına onu iyileştirecek bir dans kursu, bir dost ve yarışma macerası çıkmıştır.

Aysel, dans hocası Şengül ile ucunda çok büyük bir para ödülü olan, dans yarışmasına katılmaya karar verir. Aysel’i bu süreçte onu intihar bunalımından çekip çıkaran ve en çok destekleyen ise, yeni arkadaşı Selim olacaktır. Amatör bir ekip kurarak, yarışmaya hazırlanan Şengül Dans Kursunun dansçıları, kendilerini bekleyen ne kadar profesyonel dansçılar olduğundan, habersiz bir yola çıkarlar…

sen kiminle dans ediyorsun 4 685x430

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Oyuncu Kadrosu

Rengarenk ve hareketli bir öyküyü aktaran filmin oyuncu kadrosu da bir o kadar renkli ve başarılı isimlerden oluşmaktadır. Filmin baş rollerinde Demet Özdemir, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu yer almaktadır. Filmde intihar edecek kadar depresyona giren Aysel karakterini canlandıran Demet Özdemir, depresif hallerindeki kadar dans yeteneğiyle sergilediği performansıyla da başarılı olmaktadır.

Binnur Kaya ise Şengül karakteriyle aynı zamanda aynı isimdeki dans kursunda gösterdiği performansla izleyicileri kahkahaya boğmaktadır. Uraz Kaygılaroğlu ise içinde yetenekli bir dansçı yatan psikolog adayı Selim’i canlandırmaktadır.

sen kiminle dans ediyorsun 5 685x461

Filmin kadrosunda yer alan diğer oyuncular ise Bora Cengiz, Okan Çabalar, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez ve Hakan Salınmış’tır.

sen kiminle dans ediyorsun

İlk olarak 2017 yılında vizyona giren film, daha sonra BKM’nin sevilen yapımlarını yaz döneminde ikinciye vizyona sokma kararıyla 15 Haziran 2018 tarihinde yeniden vizyona girmiştir. Imdb puanı 6.1 olan Sen Kiminle  Dans Ediyorsun filmi vizyondan sonra birçok online platformda yerini almıştır. Burak Aksak’ın en son filmin olan  bu eğlenceli yapımı sevenlerin, yazar ve yönetmen Aksak’ın diğer filmleri olan Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Deli Dumrul filmlerine de mutlaka bakmalarını tavsiye ederiz…

Filmin Fragmanı

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu