Cihan Talay

Cihan Talay Kimdir?

instagram takipçi hilesi

cihan talay one cikan
Tam adı: Cihan Talay
Doğum tarihi: 24 Aralık 1984
Doğum yeri: Eminönü, İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: 
Eşi: Sabile Bilgin Talay (2016)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Cihan Talay Kimdir? Cihan Talay, ilk olarak Güldür Güldür Show‘da stand up gösteriler yapan daha sonra da Kanal D ekranlarında yayınlanan “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” ekibine dahil olan bir oyuncudur.

Cihan Talay, 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul, Eminönü’nde dünyaya gözlerini açmıştır. Anne tarafından Çankırılı, baba tarafında da Kırklarelilidir. Fakat sonra olduğu zaman Kırklareliliyim demektedir. Anne tarafından bir kişi sorarsa Çankırılı olduğunu söylemektedir. Babası işportacı, annesi ise ev hanımıdır.

Zeytinburnu’nda ikamet eden Talay, üç yıldır Yılmaz Erdoğan ile birlikte çalışmaktadır. 2019 yılında Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan‘ın yaptığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” adlı tiyatro programında yer almaktadır.

Talay’a Ayşegül Yılmaz, Atakan Çelik, Begüm Çağla Taşkın, Batuhan Soyaslan, Cemile Canyurt, Cenan Adıgüzel, Gürhan Altundaşar, Ecem Sena Bayır, Engin Demircioğlu, Sema Özkan Yorgun, Evliya Aykan, Eda Nur Hancı, Ozan Can Yiğit, Ezgi Özyürekoğlu, Fatma Tezcan, Tuğba Yılmaz, Fatih Öztürk, Gözde Şencan, Hamza Yazıcı, Ebru Yücel, Metin Pıhlıs, Safa Sarı ve Yasin Çam gibi isimler eşlik etmektedir.

Cihan Talay, “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” kadrosuna dahil olmadan önce Show TV’de ekranlara gelen “Güldür Güldür Show” adlı programda stand up yapmaktaydı. Kendisine has anlatım tarzı ile kısa süre içerisinde büyük beğeni toplamıştır.

Talay’ın bir de kız kardeşi bulunmaktadır. Annesi ve kız kardeşi aynı evde yaşamaktadır. BKM ekolünü gelecek nesillere aktarmak istediğini belirtmiştir.

Talay’ın stand up görüntüleri aşağıda yer alan videolar sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Talay, Sabile Bilgin ile evlidir.

Cihan Talay Filmleri ve Dizileri

  1. 2019 – Halen – Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Televizyon Programı)
  2. 2019 – Organize İşler: Sazan Sarmalı (Sinema Filmi)
  3. 2017 – Sen Kiminle Dans Ediyorsun (Sinema Filmi)
  4. 2016 – Güldür Güldür Show (Televizyon Programı)

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu