Kişisel Bakım

Rus Tekniği Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

instagram takipçi hilesi

Son zamanlarda ameliyatsız yüz estetiği oldukça popülerlik kazanmıştır. Teknoloji sağlık ve güzellikte sürekli gelişiyor. Tüm yüz bölgesine dolgu uygulanır.

rus teknigi dudak dolgusu nasil yapilir4

Dudak dolgusu özellikle bayanlar tarafından tercih edilen bir dolgu çeşididir. Dudak dolguları çeşitli isimlerle anılır. Rus Tekniği Dudak Dolgusu, dudak büyütme tekniğinin adıdır. Burada tüm ilginç detayları topladık. Rus tekniği dudak dolgunlaştırma kalıcı dolgu kullanımı gerektirmeyen bir dolgu tekniğidir.

Rus Tekniği Dudak Dolgusu Nedir?

Yaşlandıkça yüzde ve dudaklarda doku kaybı meydana gelir. Bu kayıplar yüzde küçük bir dokunuşla kapatılabilir. Güzellik alanı büyüdükçe güzellik endüstrisi de büyüdü. Ameliyatsız yöntemler insanları ağrısız güzelleştirir. Ayrıca kişiler bu yöntemlerle sosyal hayata hemen dönmektedir.

Dudaklardaki yoğunluk çevresel koşullara veya yaşa bağlı olarak azalabilir. Bazen insanlar dudak şeklinden memnun olmazlar. Bu durumda Rus teknolojisi dudak dolgusu uygulanabilir. Bu dolgu ile herkesin sonuçları farklı olacaktır. Çünkü herkesin dudak yapısı farklıdır.

rus teknigi dudak dolgusu nasil yapilir3

Güzellik sektörünün gelişmesiyle birlikte kişiler kısa süre içerisinde istenilen görüntülere kavuşabilmektedir. Rus teknolojisi dudak büyütmede dudak konturu belirgin değildir. Doktorunuz tarafından uygulanan bu işlemlerle doğal ve güzel dudaklara kavuşun. Bu işlem sırasında kalıcı dolgu kullanılmaz. Rus tekniği dolgular ile doğal bir dudak görüntüsü elde edin.

Rus Tekniği Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Doldurma işlemi bir uzman tarafından yapılmalıdır. Bu süreçte takip edilmesi gereken bazı prosedürler bulunmaktadır. İşlemde çok fazla ağrı yoktur. Ameliyattan sonra kişiler normal hayata dönerler. Pratik bir ortamda yapmak uygundur. Ameliyat öncesi kişiye anestezik krem ​​sürülür. Bu sayede iğne batma hissi en aza indirilir.

rus teknigi dudak dolgusu nasil yapilir2

Uyuşturma işleminden sonra dolgu işlemi yapılır. Ameliyat sırasında hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri kullanılır. Dolgu işlemi sırasında kademeli olarak uygulanır. Dolgular hemen verilmez. İşlem sırasında işlemi gerçekleştirmek için ince tüylü bir iğne kullanılır. Dolgular bu ince uçlu iğnelerle yapılır. Yaklaşık 20 dakikada işlem tamamlanır.

Dolgu işleminden sonra dudaklar daha dolgun görünür. Dudak şekli doğaldır. Kişilerin işlemden sonra sıcak duş almamaları tavsiye edilir. Dolguların kalıcılığı kişiden kişiye değişir. 1,5 – 2 yıl kalıcıdır. İnsanların cilt tiplerinin kalıcılığını etkiler. Rus teknik dudak büyütme işleminden önce bir doktora danışmak gerekir.

Rus Tekniği Dudak Dolgusu tüm yüz şekillerine uygundur. Çünkü bu dolgu tekniği doğal bir jest ortaya çıkarır. Kişilerin uygulama öncesi kan sulandırıcı ilaç kullanması uygundur. İşlemin bir uzman tarafından yapılması önemlidir. Bu sağlıkla ilgili bir sorun olduğu için insanlar acı çekemezler. Prosedürün ciddi bir yan etkisi yoktur. Geçici yan etkiler kızarıklık ve hafif morarmadır.

rus teknigi dudak dolgusu nasil yapilir1

Rus Tekniği Dudak Dolgusu Fiyatları Ne Kadardır?

Bu dolgu 18 yaş üstü kişiler için uygundur. Kullanılan dolgu dudakların hissini kaybetmesine neden olmaz. Hiçbir yerde toplanmaz. Böylece dudaklara eşit olarak dağılır. Yüzde bozulmadı. Bu programın fiyatı değişir.

Kullanılan dolgu maddeleri yurt dışından gelmektedir. Fiyatlar ABD doları cinsinden değişmektedir. En iyi doktor tarafından kullanılır. Doktor fiyatları şehir veya bölgeye göre değişir.

Rus Tekniği Dudak Dolgusu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu