Müzik

Nusret’ten Sonra ,Ceza da Dünya Çapında Viral Oldu!

instagram takipçi hilesi

Nusret’ten Sonra Yeni Fenomenimiz,Ceza! Ceza, YouTube Sayesinde Dünya Çapında Viral Oldu!

Restorancı Nusret’in sosyla medya ile dünya çapında viral olmasının ardından , şimdi de Ceza dünya çapında viral oldu. Rap şarkılara tepki veren popüler yabancı YouTuberlar, son aylarda onlarca Ceza’nın şarkılarına tepki verdikleri videolar yayınladı.

ceza reaction viral world suspus
YouTube‘un popüler tepki kanallarını neredeyse hepimiz bilmekteyiz. Bu youtube videolarında bir  konuda uzman ya da halkın içinden rastgele seçilmiş kişiler, belli şeyleri deneyimliyor ve denedikleri şeyler hakkında yorumlar yapıyorlar. Bu konu da özellikle,ABD gibi ülkelerde fazlasıyla popüler olan bu konsept, bu kez Türk rapçi Ceza’yı konu aldılar.

Özellikle rap şarkılara tepki veren onlarca YouTube kanalı, son birkaç aydır bir anda Türk rapçi Ceza‘nın Suspus ve Holocaust gibi şarkılarını dinlerken tepki verdikleri videolar yayınlamaya başladı. Bu videolar 1.000 – 400.000 arası görüntülenme alırken bir anda yaşanan patlamayla birlikte üç ayda onlarca Ceza şarkılarına reaksiyon videosu yayınlandı.

Bu viral patlamasıyla birlikte hem dünyada hem de ülkemizde tanınan ve Türkçe rapin üstadı yakıştırması yapılan Ceza dünyadaki şöhretini arttırmış oldu. Ayrıca Ceza’nın şarkılarına yapılan yorumların genellikle olumlu olduğunu da belirtelim.

Ceza’nın bu şarkısına yapılan tepki videolarından birini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Aynı tepki yorumu yapan youtuber Mat Salleh TV, Haluk Levent’in tekrar yorumladığı İzmir Marşı’ndaki tepkileri de kesinlikle izlemelisiniz!

 

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu