MaksatBilgi Kapak

Marilyn Monroe (Halen Çözülemeyen Ölümüyle) Ağustos 2019 MaksatBilgi Kapağı

instagram takipçi hilesi

Marilyn Monroe Agustos 2019 Kapak MaksatBilgi N min

Giriş

Geçtiğimiz ay ve bu ay şimdiye kadar altı yıldır sürdürdüğümüz MaksatBilgi ailesiyle ilgili geçmişe dönük araştırma ve bazı raporlara göz attık. Gerçekten de sabırla ve inatla devam ettirmemiz,bir şeyleri halen hayal edip de yapma çabamız, kurucu ekibimizden kalan arkadaşlarla halen bunu nasıl daha ileriye götürebiliriz şeklinde başlayan konuşmalarımızla altı sene geçmiş. Bu basit bir blog gibi görünüyor dışarıdan bakınca belki ama büyük bir emek ve bir çok yaratıcı şeyler yapan bir ekibin ürünüdür MaksatBilgi.

Yaratıcı evet! Kendimize bakarken başkalarının da neler yaptığını izlemek görevlerimizden biriydi. Biz hep onları izledik. Nede olsa onlar bizi taklit ederken göğsümüz kabarması bir yana böbürlenmemiz bir yana , kafamızı başka tarafa , önümüze dönüp işimize tekrar odaklandık. Peki neleri izledik ve gördük bunları maddelemezsek ölürüz 😉

 • Daha Türkiye’de güzel tasarımları biz keşfederken, bizden sonra görüp kendi sitelerine alanları gördük. Bizim gibi kutucukları yaptıklarını gördük. Ama ne yazık ki bizim gibi ilk değillerdi ve içini dolduramadılar kapandılar…
 • Biyografi stilimizi kopyaladılar. Bir kaçı halen aktif ve bir şekilde devam ettirmeye çalışıyor. Hatta bizim tasarımımızla 🙂
 • Sadece bizde olan içerikleri aldılar ve hiçbir özgünleştirme yazmadan kopyala yapıştır yaptılar. Bazı büyük siteler bizden aldıklarıyla iyi prim yaptı.Bunu da bizlere ileten hep sadık ziyaretçilerimiz oldu.
 • Yazılarımızı aldılar ve kaynak hiç göstermediler. Bizler her yazımızda kaynağımızı göstermeyi ilke edinmemize rağmen.
 • Bunlar gibi fikirlerimizi ve tasarımlarımızı hep denediler ve sadece bir kaçı halen aktif . Onların var olması bizlere mutluuk veriyor. Cidden bizi nereden nereye geldiğimizi hatırlanıyor ve gururlanıyoruz. Lütfen siz de gitmeyin!

Peki bunlar olurken neden yüzde doksanı başarısız oldu ?

 • Çünkü bizim halen bitmek bilmeyen ilk günkü kadar heyecanımız devam ediyor.
 • Halen interaktif ve yenilikler peşindeyiz! Kopyalamayı sevmiyoruz!
 • Her şeyin üstünde tuttuğumuz yazı ekleme kurallarımız var. Titiz davranıyor ve buna göre geliştirme yapıyoruz.
 • Her fikre açığız! Ama ilkelerimize empoze ederek onu özgün bir düşüncemiz haline getiriyoruz.
 • Geleneklerimize bağlıyız! Tıpkı kapak gibi.
 • Sürekli eskiye dönük güncellemelere bayılıyoruz!
 • Dünyadaki yeni webmaster ve blog tarzı gelişmeleri takip ediyoruz.
 • Kendimize her ay hedefler veriyoruz.
 • Tutkumuzu güçlendiriyoruz.

MaksatBilgi’de şimdiye kadar çalışan ve en ufak emeği olan herkese , ulaşıp ulaşamadığımız herkese teşekkür ediyoruz. İyi ki vardınız ve var olanlar ; iyi ki varsınız! Daima ileriye bakıyor ve bizden çanlara inat,kopyalayanlara inat yolumuza altı yıldır devam ettirdiğimiz gibi daha nice senelere devam ediyoruz.

Bu ay kapak girişi bizdik! Öyle olmalıydı başka herhangi bir açıklaması olmadan kendimizi şimdiye kadar yazmadığımız o kendi halimizden bir parça sizlere aktarmak istedik hepsi bu. İçimizi dökmek ve başarılarımızla bir kez övünmek istedik. Çünkü insanız!

Bu ay ölüm yıl dönümüne yetiştirip, yayınladığımız Marilyn Monroe‘yu kapak yaptık!

Kapak Konusu: Marilyn Monroe ” Halen Çözülemeyen Ölümüyle!”

⇒ Neden Kapak Yaptınız?

MaksatBilgi ekibi olarak eskileri, unutulanları,bir zamanlar popüler olup da hatırlanmayanları tekrar hatırlatmak,ekibimizce duruşumuzu ortaya koymak için popüler olsa da bunu yapmak,peki bilinmeyen ama bir o kadar faydalı işler yapmış kişileri bulup o ay içinde MaksatBilgi’de ilgili yayınları dillendirmek (varsa), kapak yapmak gibi sıra dışı bir fikrimiz var. Bunu altı yıldır devam ettiriyoruz. Bu ay da Marilyn Monroe ‘u anmak istedik. Hem de ölüm günü olan 5 Ağustos tarihinde kapak fotoğrafını paylaşarak.

⇒ Marilyn Monroe kimdir?

marliyn monreo 3

 

1 haziran 1926 yılında Los Angeles, California’da doğdu. Çok kısa hayatı boyunca, Marilyn Monroe dünyanın en büyük ve en kalıcı seks sembollerinden biri olmak için zor bir çocukluktan geçti. Kariyerinde, Monroe’nın filmleri 200 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

Marilyn Monroe Nasıl Öldü?

marliyn monreo 2

5 Ağustos 1962’de, sadece 36 yaşındayken Marilyn Monroe, Los Angeles’daki evinde öldü. Yatağında boş bir şişe ve çok sayıda uyuşturucu madde bulundu.

Neden Halen Ölümü Çözülemedi?

marliyn monreo 1

Öldüğü yıldan günümüz boyunca bazı spekülasyonlar yapıldı, ancak ölümünün nedeni resmen aşırı dozda uyuşturucu olarak açıklandı.

Monroe’nun ölümü sırasında Başkan John F. Kennedy ve kardeşi Robert Kennedy ile ilişki yaşadığına dair dedikodular yayıldı. Kariyeri boyunca, Marilyn Monroe‘nun filmleri 200 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Bugün hala dünyanın en popüler seksilik cazibesi ve güzellik simgelerinden biri olarak kabul edilir ve kendine has mizah anlayışı ve sinsi zekası ile hatırlanır.

giphy

Onu MaksatBilgi’de anmak büyük bir gururdur.

MaksatBilgi

MaksatBilgi Editörlerimizce,ortaklaşa karar verdiğimiz veya ortak konu olarak yazdığımız bilgi yazılarını yayınlayacağımız bir profildir. Bu profilden yayınlanan bütün bilgi yazıları ortak yazılmış veya düşünülmüş bilgi yazılarıdır.Örneğin; Kapak yazıları,Aylık bültenler vs gibi.

2 Yorum

 1. Thank you for your interest.
  Our website, MaksatBilgi, does not have a print magazine form.
  Every month we select cover celebrities and we fill the results with a lot of research on this subject.

 2. Dear reader,
  Would it still be possible to purchase this August issue of your magazine? I am a BIG fan of Marilyn Monroe and collector of magazine’s from all over the world. I just found out about your magazine today. And as you can imagine I would love to add your magazine to my collecting.

  Looking forward to read back from you,
  Marco
  Amsterdam, Netherlands

  //

  Sevgili okuyucu,
  Derginizin bu Ağustos sayısını satın almak hala mümkün mü? Ben Marilyn Monroe’nun BÜYÜK hayranıyım ve dünyanın her yerinden dergi koleksiyoncusu. Bugün dergini yeni öğrendim. Tahmin edebileceğiniz gibi derginizi koleksiyonuma eklemek isterim.

  Sizden geri okumak için bekliyorum,
  Marco
  Amsterdam, Hollanda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu