Film & Dizi Önerisi

Kaçak Gelinler Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kaçak Gelinler Dizisi Konusu ve Oyuncuları.. 2022 yılı itibariyle Netflix platformunda yayımlanmaya başlayan dizi, uzun süre popüler diziler arasında yer almıştır.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

kacak gelinler dizisi konusu ve oyunculari1
Türkçe İsmi: Kaçak Gelinler
IMDb Puanı: 5.7/10
Yapım yılı: 2014
İlk vizyon tarihi: 23 Haziran 2014
Yaş Sınırı: +6
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 29
Yönetmeni: İnci Balabanoğlu Ahıska
Senarist: Ekin Atalar, Ayşin Akbulut ve Atasoy Koç
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Yapım Şirketi: NTC Medya
Başrol Oyuncuları: Selin Şekerci, Deniz Baysal Yurtçu, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram
Türü: Romantik Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Star TV ve TV8

Kaçak Gelinler Dizisi Konusu

NTC Medya ile yayımlanan Kaçak Gelinler dizisinin ilk bölümü 30 Haziran 2014 tarihinde yayımlanmıştır. Yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu Ahıska, senarist koltuğunda Ekin Atalar, Ayşin Akbulut ve Atasoy Koç yer aldığı dizinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstlenmiştir. Dizinin başrolünde Selin Şekerci, Deniz Baysal Yurtçu, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram yer almaktadır. Aynı zamanda Şenay Gürler, Ege Aydan, Serenay Aktaş gibi önemli isimlerde yer almaktadır.

kacak gelinler dizisi konusu ve oyunculari2

Kaçak Gelinler dizisi 1 ve 14. bölümleri Star TV’de yayımlanmıştır. 15. bölümden 29. bölümüne kadar ise yayım kanalı TV8 olmuştur. 22 Ocak 2015 tarihinde 29. bölümü ile birlikte ekranlara veda etmiştir. 2022 senesinde Netflix platformunda yayımlanmaya başlayan Kaçak Gelinler dizisi, uzun süre popüler diziler arasında da yer almıştır.

Kaçak Gelinler dizisinin konusu ise; biri gelinlik provasından, birisi düğün salonundan, birisi de nikahta bırakılan üç kadın olan Almila, Şebnem ve Kainat’ın hayatını konu almaktadır. Hayatlarının aşkı olan kişilere yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanında üç gelinin yolları kesişir. Aynı günde aynı olayı yaşayan üç gelinin, hayatları havaalanında kesişmiştir. Kader ortaklıkları ise onları İstanbul’a kadar bırakmamıştır. Aşklarını arayan ve kovalayan üç kadın, birbirlerine sımsıkı bağlanmışlardır.

kacak gelinler dizisi konusu ve oyunculari3

İstanbul’a adım attıklarında ”Kaçak Gelinler” lakabıyla şöhrete tutulan kızların, ışıltılı İstanbul macerası çoktan başlamıştır. Hayatlarında hüzün, aşk, macera ve eğlence hiç peşlerini bırakmadığı gibi onlarda aşkın ve maceranın peşini hiç bırakmıyorlardı.

Kaçak Gelinler Dizisi Oyuncuları

kacak gelinler dizisi konusu ve oyunculari4

Kaçak Gelinler Dizisi İle İlgili Videolar

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu