Yerli Kadın Ünlüler

Ece İrtem Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ece Irtem Kimdir Fotograflari 1
Tam adı: Ece İrtem
Doğum tarihi: 5 Ocak 1991
Doğum yeri: Sivas / Türkiye
Boyu: 1,70 m
Burcu: Oğlak
Sevgilisi: Yok
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2014’ten bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Ece İrtem kimdir? Ece İrtem, 2020 yılının flaş dizilerinden Bay Yanlış adlı dizinin Gizem Sezer karakteriyle son zamanlarda en çok gündeme gelen isim. Türk oyuncudur.

Ece İrtem, 5 Ocak 1991 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Boyu 1.70 m, burcu ise Oğlaktır. Eğitimini, ilkokul ve orta okul, lise eğitimlerini memleketi olan Sivas’ta okumuştur. Üniversite eğitimini ise İzmir’de Yaşar Üniversitesinde, Müzik bölümünde alarak tamamlamıştır.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, oyunculuk yönünde şansını denemek isteye İrtem, oyunculuk eğitimi için Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bu eğitimiyle, üniversitedeki müzik eğitimi sonrasında oyunculuk yönünde de akademik eğitimi de alarak, tamamen oyunculuk yönüyle yoluna devam etmek istemiştir.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Kaçak Gelinler adlı dizi ile başlamıştır. Bu dizinin ardından, O hayat benim adlı dizide Sinem karakterine hayat vererek, yoluna devam etmiş ve burada da kısa bir süre yer almıştır. Yine 2014 yılında Şeref meselesi adlı dizide rol aldı. 2016 yılına gelindiğinde ise Kertenkele adlı dizide Nurhayat rolüyle karşımıza çıkmıştır.

Ece İrtem, 2017 yılında Yeni Gelin adlı dizide Afet adlı karakter ile rol aldı. Ardından 2019 yılında TRT1’in dönem dizisi olan Payitaht Abdülhamit adlı dizide Robina Fain karakterine hayat vermiştir. Yine aynı yıl içinde Zengo adlı film ile ilk beyaz perde deneyimini yaşamıştır. Zengo adlı filmde Menkıbe karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

2020 yılında ise sık sık gündeme gelen ve 2020 yılının flaş dizilerinden biri olan Bay Yanlış adlı dizide Gizem Sezer karakterine hayat vermektedir. Bu dizi ile son zamanların biyografisi en sık araştırılan isimlerinden biri olmuştur. Gelecek vadeden oyuncular arasında, hızlı yerini alan Ece İrtem, güzelliğiyle herkesi mest etmeye devam etmektedir.

Ece İrtem’in instagram hesabından yeni fotoğraflarına ulaşabiliyorsunuz. Instagram hesabı için hemen yukarıdaki instagram logosunu tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, aşağıdan sizin için seçtiğim fotoğraflarına ve videolarına da bakabilirsiniz. Ece İrtem’in biyografisi, tıpkı diğer biyografilerimizde de olduğu gibi sürekli güncellenmektedir. Hakkında yeni bilgiler oldukça bu sayfasından güncelleme olacaktır.

Ece İrtem Rol Aldığı Diziler ve Filmler

  1. 2020 – Bay Yanlış / Gizem Sezer (Dizi)
  2. 2019 – Zengo / Menkıbe  (Film)
  3. 2019 – Payitaht Abdülhamit / Robina Fain ( Dizi)
  4. 2017 – Yeni Gelin / Afet (Dizi)
  5. 2016 – Kertenkele / Nurhayat (Dizi)
  6. 2014 – Şeref Meselesi
  7. 2014 – O Hayat Benım / Sinem (Dizi)
  8. 2014 – Kaçak Gelinler

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu