Yerli Kadın Ünlüler

Selin Şekerci Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Selin Sekerci Yeni Fotograflari 5
Tam adı: Selin Şekerci
Doğum tarihi:  1 Haziran 1989
Doğum yeri: Karşıyaka – İzmir /  Türkiye
Boyu: 1,67 m
Ailesi:
Sevgilisi: …
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2007’den bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Son zamanlarda ekranlarda görmeye başladığımız ve sanki hep ekranlarda varmış gibi gelen bir oyuncunun biyografi sayfasındayız. Selin Şekerci’nin biyografi sayfasındasınız.

Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir, Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Annesi Azeri , babası tarafı ise Arap asıllıdır. Annesiyle babası, Selin 5 yaşındayken ayrılmışlardır. Bu üzücü olaydan sonra, eğitim kariyerine bale eklemiştir. Aynı zamanda İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okumaya devam etmiştir. Annesinin ısrarı ve yardımları ile tiyatro kursuna yazılmış ve kurs görmeye başlamıştır.

Önce İzmir’de özel bir tiyatroda çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonrasında ise İzmir Devlet Tiyatrosunda yer aldı. Ardından 2006 yılında 18 yaşındayken İstanbul’a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başlayarak oyunculuk kariyerine adım atmış oldu.

Selin Şekerci‘nin oynadığı bazı reklam filmleri şöyle; Tariş Zeytinyağı, Turkcell Cellocan, Panda reklam filmlerinde rol aldı. Özellikle Panda reklam filmi büyük ilgi gördü.

Selin Şekerci Televizyon dizisi oyunculuğuna ilk olarak , “Sağır Oda” adlı diziyle başladı. Ardından 2007 yılında “Kavak Yelleri” birkaç bölümünde rol aldı. 1 yıl sonra ,  “Melekler Korusun” dizisinde, Özge Özpirinçci, Rojda Demirer, Hümeyra, Avni Yalçın ile birlikte çalıştı.

2011 yılında ise  “Ay Büyürken Uyuyamam” adlı sinema filminde Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik ile birlikte rol aldı. 2012 yılında Mert Öner ile birlikte TRT Okul için “Ben Yaparım” adlı bir program yaptılar. Yine aynı yıl içinde , “Benim İçin Üzülme” adlı dizi filmde rol aldı.

2014 yılında ise  “Kaçak Gelinler” dizisinde başrol olarak oynadı. Bu dizide diğer baş rol oyuncuları,Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Albayram gibi isimlerle çalıştı. Kaçak Gelinler adlı dizide ise Şebnem karakterine hayat verdi. 

Selin Şekerci aynı zamanda bir yarışma programında şarkı da söyledi. 2014 yılbaşına özel “O Ses Türkiye” Yılbaşı Özel programında ‘Feeling Good‘ isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru Gündeş’in ekibine girdi.

2015 yılında “Acı Aşk” dizisinde Sezgi Sena Akay, Seçkin Özdemir, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Can ile birlikte çalıştı.

Selin Şekerci  2017 yılında ise Çoban Yıldızı adlı dizide, Zühre karakterini canlandırmaktadır. Çok sevdiği oyunculuğuna devam etmektedir.

Selin Şekerci Filmleri ve Dizileri

 1. 2017- Çoban Yıldızı- Zühre
 2. 2016- Rengarenk / Kaçın Kurası- Renk Duygun
 3. 2015-2016- Acı Aşk- Sude Ocak Köklükaya
 4. 2014 – Kaçak Gelinler (Şebnem) (TV Dizisi)
 5. 2012 – 2013 – Benim İçin Üzülme (Irmak) (TV Dizisi)
 6. 2011 – İzmir Çetesi (Mira) (TV Dizisi)
 7. 2011 – 2012 – Leyla ile Mecnun (Şekerpare) (TV Dizisi)
 8. 2011 – Ay Büyürken Uyuyamam (Leyla) (Sinema Filmi)
 9. 2011 – Canım Abi (Selin’in ablası) (Sinema Filmi)
 10. 2008 – 2009 – Melekler Korusun(Özgür) (TV Dizisi)
 11. 2007 – 2010 – Kavak Yelleri (Feyza) (TV Dizisi)
 12. 2006 – Sağır Oda (TV Dizisi)

Videoları

O ses türkiye selin şekerci full

https://www.youtube.com/watch?v=8chGx9VE00s

 

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleWikipediaYoutubePinterestBiyografi

Erdem Cenkez

MaksatBigli'de iç yönetime bakıyorum.Yazarlar ve site içindeki görevlendirme...Aynı zamanda siz değerli ziyaretçilerimiz için yazıların güncellemeleri ve derlemeleriyle ilgileniyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu