Halil İbrahim Göker Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Halil İbrahim Göker
Tam adı: Halil İbrahim Göker
Doğum tarihi: 15 Ağustos 1992
Doğum yeri: Çorum
Boyu: 1.83
Kilosu: 72
Burcu: Aslan
Mesleği: Video İçerik Üreticisi
Aktif Yılları: 2013, 2014’ten beri
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabitiktok

Hakkında

Survivor 2023 yarışmacıları arasında fenomenler kadrosunda yer alan Halil İbrahim Göker kimdir? Kimimizin vine’larıyla tanıdığı, kimimizin Instagram, kimimizin de YouTube platformlarından tanıdığı Halil İbrahim Göker bu sene de Survivor 2023 ile ekranlara geldi. Hayatını ve başarılarını inceleyelim bakalım.

Halil İbrahim Göker, 15 Ağustos 1992 tarihinde Çorum’da dünyaya geldi. 30 yaşındaki yakışıklı ve başarılı fenomenin aynı zamanda memleketi de Çorum. Ailesi ile ilgili bilgilere maalesef ulaşamadım. Fenomen, evli değil ve çocuğu da yok aynı zamanda.

Halil İbrahim Göker Eğitim ve Kariyer

İlkokul ve ortaokul hayatı Çorum’da geçti. Lisans eğitimini oyunculuk üzerine değil başka bir bölüm üzerine tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmasıyla hayatı tamamen değişti. 2013-2014 yıllarında trendlerde olan Vine platformunda Aykut Elmas ve Uğur Can Akgül ile birlikte çeşitli videolar çekti.

Vine platformunda başarısıyla gündeme gelen Halil İbrahim Göker, büyük bir hayran kitlesi kazandı. Aykut Elmas ve Uğur Can Akgül ile birlikte çektiği günlük hayattan izler taşıyan vine’ları ile çok sevildiler. Yakışıklı ve başarılı fenomenin ilk çıkış yaşadığı platform burasıydı, tabii bununla kalmadı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlayan Göker, 6 ay oyunculuk eğitimi aldı. Deneyimsiz ve eğitimsiz halde bile milyonlarca insan tarafından izlenen vine’ları aslında ne kadar yetenekli olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Oyunculuk eğitimi alan Halil İbrahim Göker, çektiği komedi tarzında videolara da devam etmeyi ihmal etmedi.

Yıllar önce trendlerde olan Vine platformundan sonra videolarını Instagram ve YouTube’dan yayınlamaya devam etti. Kazandığı büyük hayran kitlesi böylelikle katlanarak artmaya başladı. Arkadaş çevresi genişledi, artık 10 saniyelik videolar değil daha uzun videolar üretmeye başladı.

Halil İbrahim Göker, video içerik üreticiliğine devam ederken hem yazarlık yaptı hem filmlerde oynadı hem de şarkılar çıkardı. Aslında oyunculuğa ilgili olan Halil İbrahim, Vine platformunda tanınmadan önce 2013 yılında yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, başrollerinde Orhan Kılıç, Ayça Varlıer, Feride Çetin, Bora Akkaş, Serkan Kuru, Ümit Çırak gibi isimlerin yer aldığı “Taş Mektep” filminde rol aldı.

Başarıları bunlarla sınırlı kalmadı. Samimi ve başarılı, aynı zamanda çok yakışıklı oluşu ile insanların gönlünü kazandı. Lisans eğitimini bitirdikten sonra 6 ay oyunculuk eğitimi alan Halil İbrahim Göker çeşitli filmlerde rol almaya başladı. İlk başta ise senaryosunu kendisi yazdığı “Nasıl Yani” filminde rol aldı.

Halil İbrahim Göker Rol Aldığı Filmler

  1. Taş Mektep (2013)
  2. Sihirbazlık Okulunda Bir Türk (2015)
  3. Nasıl Yani (2016)
  4. Olmadı Kaçarız (2020)
  5. Naz Evi (2021)
  6. Çirkin Şansı (2022)

Vine platformundan buralara gelen Halil İbrahim Göker tam 500 vine çekmiştir. Buradan YouTube platformuna geçen Göker, 26 Eylül 2016 tarihinde “Dubai Vlog-1” isimli ilk YouTube videosunu yayınladı. Komedi içerikli videolar üretmeye devam eden Halil İbrahim, YouTube’da da yüz binlerce izlendi. YouTube’da 1,49 milyon takipçisi bulunuyor.

Çeşitli filmlerde rol alan yakışıklı fenomen, şarkılar da çıkardı. İlk şarkısını 2019 yılında çıkaran Halil İbrahim Göker, toplam 4 tane şarkı çıkartmıştır. Türkçe rap tarzında şarkılar çıkaran Göker’in şarkıları da bir hayli beğenildi.

Halil İbrahim Göker Şarkıları

  1. Timsah (2019
  2. Bıkmışım Dünyadan (2020)
  3. Posta (2020)
  4. No Money No Kanka (2020)

Birçok platformda yer alıp başarıyı yakalamış bir fenomendir Halil İbrahim Göker. Sosyal medya içerik üreticiliği artık onun severek ve başarıyla ilerlediği işi oldu. Göker, bununla kalmayıp 2019 yılında İzmir Buca’da kendine ait bir kafe açtı.

Açtığı kafe hem sevenleri hem de çevresindeki insanlar tarafından rağbet görüyor. İzmir ilinin Buca ilçesinde açtığı kafenin adı “Postmit Coffee”. Aynı zamanda Halil İbrahim Göker fanatik Fenerbahçeli. Eğer Survivor izliyorsanız geçmiş bölümlerde göreceğiniz üzere kazandığı bir oyunu Jorge Jesus‘a hediye etti.

Chaby HanElanur Pat, Alper Rende, Buse PlanKürşat Juan gibi isimler ile birlikte fenomenler kadrosundan Survivor 2023’e dahil olan Halil İbrahim, şimdi kırmızı takımda yer alıyor. Kırmızı takımda Murat Eken, Cansu Tuman, Seçkin PirilerBerdan Mardini, Kürşat Juan, Buse Plan gibi sevilen isimler yer alıyor. Yakışıklı fenomene Survivor hayatında başarılar dileriz.

Videoları

Fotoğrafları

 

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu