Yabancı Erkek Ünlüler

Chaby Han Kimdir?

instagram takipçi hilesi

chaby han 1
Tam adı: Chaby Han
Doğum tarihi: 15 Haziran 1992
Doğum yeri: Güney Kore
Boyu: 1.75 m
Burcu: İkizler
Ailesi: 
Sevgilisi: Gülce Elibol
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanelspotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Chaby Han Kimdir? Chaby Han, 15 Haziran 1992 tarihinde Güney Kore‘de dünyaya gözlerini açmıştır. Ancak şu anda İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde ikamet etmektedir. 2007 senesinde babasının işi sebebi ile Türkiye’ye taşınmışlardır. Çocukluğunun 15 yaşından sonraki kısmını Türkiye’de geçirdiği için Türkçeyi hızlı ve çok iyi şekilde öğrenme imkanı bulmuştur. İstanbul’daki lise eğitim hayatından mezun olduktan sonra üniversite eğitimini de yine İstanbul’da yer alan Bilgi Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü‘nde eğitim görmüş ve mezun olmuştur.

2007 yılından henüz 15 yaşından beri Türkiye’de yaşayan Chaby, Türkçe’yi bu kadar iyi konuşması ile birçok kişiyi şaşkına çevirmiştir. Youtube kanalında kendisi gibi yabancı arkadaşları ile içerikler üreten Chaby, videolarda tekerlemeler söylüyor, şakalar yapıyor, ülkemizi iyi tanıyor ve türkçe şarkı bile besteleyebiliyor. Youtube’de özellikle 3Y1T (3 Yabancı 1 Türk) konsepti ile sosyal medyada fenomen haline gelmiştir. Han tam bir Müslüm Gürses hayranıdır.

Chaby Han, 21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya başlayan ve ilgiyle takip edilen talk show programı olan “Elin Oğlu” isimli programda yer almaktaydı. Programın sunucu koltuğunda Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu birlikte oturmuştur. Türkiye’de ikamet eden , İngiltereli Robbie-Lee ValentineAmeikalı Allen Hulsey,  Slovakyalı Emrach Uskovski, Rusyalı Andrey Polyanin, İspanyalı Manuel Reina, İtalyalı Danilo Zanna, Amerikalı Antonio Stokes, Senegalli Medoune Niang, Japonyalı Masataka Kobayashi  ile masaya oturdular.

İlginizi çekebilir: Gizem Avcı Kimdir?

2017 senesinde yönetmen koltuğunda Can Ulkay‘ın oturduğu ve senaryosunu Yiğit Güralp‘in kaleme aldığı oscar adayı “Ayla: The Daughter of War” isimli filmde kamera karşısına geçmiştir. Süleyman Dilbirliği karakterini İsmail Hacıoğlu canlandırmıştır. 1950 yılındaki Kore Savaşı‘nı konu alan bu filmin kadrosunda Chaby Han’la birlikte, Ali Atay, Çetin Tekindor (İsmail Dilbirliği’nin yaşlanmış hali), Erkan Petekkaya, Taner Birsel, Büşra Develi, Duygu Yetiş, Meral Çetinkaya, Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Esra Dermancıoğlu, Caner Kurtaran, Sinem Öztürk, Nilgün Kasapbaşoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Kim Seol (Ayla) ve Kyung-jin Lee (Ayla’ın yaşlanmış hali) yer almaktadır. Filmin müziklerini Fahir Atakoğlu bestelemiştir..

Chaby Han, 4 Mart 2020 tarihinde birliktelik yaşadığı Tekirdağ Çorlu’lu sevgilisi Gülce Elibol‘u istemeye gitmiş ve evliliğe ilk adımını atmıştır. Chaby’nin “Elin Oğlu” programından önce Youtube’de 30 abonesi varken şu anda (6 Mart 2020) 1.02 Milyon abonesi bulunmaktadır.

Chaby Han Yer Aldığı Program, Dizi ve Filmler

  1. 2020 – Tutunamayanlar (TRT 1) (Televizyon Dizisi)
  2. 2017 – Ayla: The Daughter of War (Sung Joon Karakteri) (Sinema Filmi)
  3. 2015 – Elin Oğlu (ATV) (Talk Show Programı)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu