Yerli Kadın Ünlüler

Gizem Avcı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Gizem Avcı
Tam adı: Ayşe Gizem Avcı Ayan
Doğum tarihi: 1996 Doğum yeri: Isparta / Türkiye
Boyu: 1.78
Kilosu: 63
Burcu: ikizler
Sevgilisi: Okan Silah
Mesleği: Avukat
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Gizem Avcı kimdir? Gizem Avcı, Tv8’de yayımlanan Survivor yarışması ile popüler olan Gizem Avcı, son zamanların merak edilen ismi oldu. Gönüllüler takımında yarışan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Gizem Avcı‘nın detaylarından bahsedelim.

Gizem Avcı, 1995 yılında Isparta’da doğmuştur. Gençali Köyü’ne bağlı Senirkent İlçesi’nde nüfusa kayıtlıdır. Tam adı Ayşe Gizem Avcı Ayan’dır. 2014-2019 yılları arasında İstanbul’da Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim görmüş ve avukat olarak mezun olmuştur.

Survivor 2023 kadrosunda Gizem Avcı’nın yanı sıra Ünlüler kadrosunda Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Murat Eken, Yusuf Güney, Aysu Keskin, Seçkin Piriler, Cansu Tuman ve Barış Telli yer alacak.

Fenomenler kadrosunda ise Alper Rende, Chaby Han (Çabi), Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Buse Plan ve Elanur Pat yer alacak.

Gönüllüler kadrosunda ise Aziz Ozan Dilber, Aleyna Elibol, Gizem Avcı, Osman Can Ural, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Asena Demirbağ, Kardelen Kalender ve Walison Fonseca yar aldı.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu