Yerli Kadın Ünlüler

Buse Plan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

buse plan 12
Tam adı:  Buse Plan
Doğum tarihi: 1993
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,60 m
Ailesi: 
Sevgilisi: 
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2017’den Günümüze
imdb-logo
youtube-chanelSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Buse Plan kimdir? Buse Plan, Exatlon Challenge Türkiye 2019 isimli yarışmanın kadrosunda yer alan ünlü youtuber’dır. Exatlon Challenge Türkiye Acun Ilıcalı’nın YouTube üzerinden düzenlediği bir yarışmadır. Yarışma Netflix üzerinden 3 Temmuz tarihinde yayınlanacaktır. Yarışmaya birçok ünlü YouTuber katıldı.

Buse Plan,1993 senesinde dünyaya geldi. Gezmeyi ve seyahat etmeyi çok seven Buse, eğlenceli kişiliği ile kendine hayran bırakır. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde almıştır. Bölümü Yeni Medya’dır.

İnstagram’da 238 bin takipçiye, Youtube’da ise 92,3 bin aboneye sahip olan Buse, hayatının büyük bir bölümünü seyahat etmek ile geçirir. Gittiği yerlerden eğlenceli videolar çekmesinin yanı sıra, günlük hayatındaki paylaşımları ile de adından söz ettirir.

Buse Plan’ın en önemli özellikleri arasında karakteristik özellikleri yer alır. Aile bireyleri ona “özgür kız” lakabıyla seslenir. Gerçekten de hem paylaşımları hem de düşünceleri ile Buse, bambaşka bir karakterdir.

Exatlon Challenge Türkiye yarışması için Dominik’e gitmiştir. Dominik’te başına gelenleri hem komik hem de eğlenceli bulduğunu söylemiştir. Ona göre gerçek anlamda düşmek ve yaralar almak gayet normaldir. O, başına gelen olaylar karşısında bile kendine has tavrını korumuştur.

Buse Plan gezmenin yanı sıra spor yapmayı da çok sevmektedir. Özellikle yoga konusunda kendini çok geliştirmiş, yoganın ileri seviye pozisyonlarını rahatlıkla yapabilmiştir.

Göğüs ameliyatı olarak göğüslerini büyütmüş, bunu da YouTube hesabı üzerinden paylaşmıştır. Birçok ülkeyi gezmiş, birçok macera yaşamıştır. Kışın ortasında denizin ortasına girmiş, kaçak yolcu olarak trene binmiş, dünyanın en büyük koşusunda koşmuş ve 96 saat boyunca partiye katılmıştır.

Buse Plan’ın ilginç özelliklerinden bir tanesi de piercing takmasıdır. Burnunda, göğsünde, dilinde ve  kulağında piercingleri vardır.

Araba kullanmayı çok sevdiğini ifade eder. Bunun yanı sıra, LGBT yürüyüşlerine katılarak onlara destek verdiğini ortaya koymuştur.  Buse Plan, İbrahim Berk’in “Bana Yalan Söyle” isimli Youtube kanalına katılmıştır. Burada yalan makinesine bağlanmıştır.

Özel hayatında ise biseksüeldir. Betül isminde sevgilisi olmuştur. Ancak onunla 2 senelik birlikteliğin ardından ayrılmışlardır. Kendisine sorulan “Betül’e hala aşık mısın?” sorusuna çok net bir şekilde “Hayır” cevabını vermiştir.

Buse’nin ailesi onun cinsel yönelimi hakkında bilgi sahibidir. Anlayışlı bir ailenin çocuğudur. Özellikle annesi her durumda Buse’nin destekçisidir. Onun kadınlardan hoşlanmasını ailesi sadece “Tamam kızım” diyerek karşılamıştır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu