Yerli Kadın Ünlüler

Zeynep Alkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Zeynep Alkan
Tam adı: Zeynep Alkan
Doğum tarihi: 16 Mayıs 1998
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.69 m
Ailesi: Hamdi Alkan (Baba), Canan Hoşgör (Baba)
Sevgilisi: Anton Turkalj (Ayrıldı)
Mesleği: Sinema Oyuncusu
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Zeynep Alkan Kimdir? Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Canan Hoşgör, Babası ise Hamdi Alkan‘dır. İstanbul’da dünyaya gözlerini açmasına rağmen aslen Hatay’lıdır. Ayşe Alkan adında bir de kız kardeşi vardır.

Alkan, henüz 12 yaşında iken Hisar Eğitim Vakfı‘na bağlı özel bir okulda eğitim gördüğü sırada tiyatro ile ilgilenmeye başladı ve tiyatro oyunlarında rol aldı. Aynı zamanda 2 yıl boyunca Kadıköy Devlet Konsertvatuarı‘nda da yarı zamanlı olarak viyola eğitimi gördü.

Üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümünde göremeye başladı fakat 1 yıl kadar okuduktan sonra okulu bıraktı. Güzelliği ile göz dolduran Zeynep Alkan, hem renkli kişiliği ile hem de sosyal medyada yaptığı çeşitli paylaşımlar ile kendinden sıkça söz ettirdi.

2016 yılında Star TV ekranlarında dizi severler ile buluşan ve bir süre sonra final yapmak zorunda kalan “Hayat Bazen Tatlıdır” isimli dizide rol almıştır. Bu dizide İstanbul Gedikpaşa Anadolu Lisesi‘nde 10-B sınıfında okumakta olan Emoji lakaplı Emel karakterine hayat vermekteydi.

Sıra dışı tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Alkan, çocuk yaşlarında da çeşitli projelerde yer almıştır. Babası Hamdi Alkan ile 1 sinema filmi ve 3 dizide birlikte çalışmıştır.

20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan ve senaryosunu  Hamdi Alkan’ın kaleme aldığı “Kırk Yalan” filminde de kamera karşısına geçmiştir.

Zeynep Alkan, uzun bir süre İsveçli Anton Tukalj ile birliktelik yaşamıştır. Fakat bir süre önce ayrıldılar. Sevgili ile birlikte olan resimlerini instagram üzerinden kaldıran Alkan, ayrılık haberini takipçileri ile ” Bitti gitti.” sözleri ile paylaştı. Andon Turkalj ise sosyal medya hesaplarında eski sevgilisi ile birlikte olduğu resimleri silmedi.

Hamdi Alkan’dan sevgili ile ilgili şöyle bir yorum geldi. Hamdi Alkan sözlerinde ” 19 yaşında bir genç kıza bunlar yapılır mı? Benim kızımı kimse üzmesin. Ben de üzülürüm” dedi. Anton Turkalj’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla ilgili Hamdi Alkan ” İnternette popüler olan bazı şeyler var. Kızım ile tanışmadan önce espiri olsun diye böyle şeyler yapmış. Ne yapayım yani. Gidip de İsveç’i mi denetleyeyim. “dedi .

Zeynep Alkan Film ve Dizileri

  1. 2019 – Kırk Yalan (Natalie)
  2. 2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Emel)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=2LyNy1ZjgRI

https://www.youtube.com/watch?v=ZBcReS3PntI

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu