Film & Dizi Önerisi

G.O.R.A Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

G.O.R.A Film Konusu ve Oyuncuları..! G.O.R.A filmi, sinema severler ile 12 Kasım 2004 tarihinde buluşmuş olan bilim kurgu ve komedi temalı bir sinema filmidir. Cem Yılmaz’ın en sevilen filmlerinden bir tanesidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden G.O.R.A filmi hakkında bilgileri verelim. İşte G.O.R.A konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

G.O.R.A Film Konusu
Orijinal İsmi: G.O.R.A
IMDb Puanı: 8 / 10
Yapım yılı: 2004
ilk vizyon tarihi: 12 Kasım 2004
Yaş Sınırı: 
Süre: 2 saat 7 dakika
Yönetmeni: Ömer Faruk Sorak
Senarist: Cem Yılmaz
Yapımcı: Necati Akpınar
Yapım Şirketi: Böcek Yapım, BKM Film
Başrol Oyuncuları: Cem YılmazÖzge ÖzberkOzan Güven
Türü: Bilim Kurgu, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

G.O.R.A Film Konusu

Uyanık bir genç olan Arif, yaşadığı bölgede halı satarak geçinmektedir. Genel olarak yaşadığı çevredeki insanlar onun üç kağıtçı biri olduğunu bilirler. Arif’in mağazasına bir gün yabancı müşteriler gelir. Arif’e hayal bile edemeyeceği bir deneyim yaşatırlar.

Gelen müşteriler gerçekte uzaylıdırlar. Kısa süre içinde uzaylılar tarafından kaçırılan Arif bambaşka bir gezegene adım atar. Arif, kişiliğinden yola çıkarak gezegenden kaçmanın çeşitli yollarını bulmaya çalışır. Ancak yaşayacağı macera onu bu gezegende aşkla da karşı karşıya getirecektir.

Filmi daha önce çok kez seyrettik. Dönemin en iyi filmi idi. 2004 yılı olmasına rağmen o dönemin şartlarına göre iyi hazırlanılmış ve büyük emek içeren bir film. Cem Yılmaz ise yine senaristliğini ve oyunculuğunu konuşturmuş. Yoğun isteklere dayanamayan Cem Yılmaz, 2008 yılında da AROG filmini çıkardı.

G.O.R.A Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

G.O.R.A filmi, 12 Kasım 2004 günü film severler ile buluşmuştu.

G.O.R.A Film Konusu

Oyuncu Kadrosu

G.O.R.A filminin oyuncuları şu şekildedir;

G.O.R.A Film Konusu

G.O.R.A Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu