”hosting”

Ece Ronay

”Forex”

Ece Ronay

Tam adı: Ece Ronay
Doğum tarihi: 17 Kasım 1998
Doğum yeri: Diyarbakır / Türkiye
Boyu: 1,67 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2019’dan Günümüze
imdb-logo Ece Ronay

youtube-chanel Ece RonayEce RonayApple Music'de dinle Ece RonaySpotify'den dinle Ece Ronay
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Ece Ronay  twitter-hesabi Ece Ronay
Başlıklar

Hakkında

Ece Ronay kimdir? Ece Ronay, 2020 yılının yükselen şarkıcısıdır. Özellikle Tiktok ve İnstagram gibi sosyal medya  platformlarında çok tutan şarkılara imzasını atmıştır. Bu şarkılar arasında Şiki Şiki ve Karpuz gibi ünlü parçalar yer alır.

Şarkıları özellikle TikTok platformunda dans edilerek video çekilme özelliğine sahiptir. Çekilen videolar şarkının daha da popüler olmasını sağlamıştır.

Ece, 17 Ekim 1998  tarihinde dünyaya geldi. Memleketi Diyarbakır’dır. Eğitiminin ve hayatının önemli bölümünü Diyarbakır’da geçirmiştir. Ancak onun asıl üne kavuşmasında çektiği videolar sebep olmuştur.

Serenay Sarıkaya

Sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Tiktok’da birçok video çalışması olmuştur. Bu videolardan bir tanesi de Karpuz isimli çalışmasıdır. Fakat, bu çalışması takdir toplamak yerine tepki çekmiştir. Özellikle Diyarbakır’lı takipçileri kendisine birçok olumsuz yorum yapmıştır.

Her ne kadar olumsuz yorumlar almış olsa da, şarkı onun dönüm noktalarından bir tanesidir. Bu video kendisinin fenomen olmasını sağlamıştır. Özellikle Tiktok’taki başarısı İnstagram’a da yansımıştır. İnstagram’da yüz binlerce takipçi toplamıştır.

Hayallerinde hep şarkıcı olmak vardır. Bu nedenle kolları sıvamış ve dönüm noktası olan “Karpuz” şarkısını çıkarmış ve  klip çekmiştir. Bu şarkısı kısa sürede popüler olmayı başarmıştır. Karpuz, eğlence mekanlarında, gece kulüplerinde, plajlarda ve arabalarda en çok çalan şarkılardan bir tanesidir.

Demet Mutlu

Ece Ronay’ın en sevdiği yemek sarmadır. Eğitim hayatında ise müzik dünyasındaki başarısını göstermemiştir. Hatta daha önce 7 defa okuldan atılmıştı. Eğitim hayatı boyunca kavga edici bir tutum sergilemesi defalarca okuldan uzaklaştırılmasına neden olmuştur. Canını sıkan insanlarla saç baş kavga ederek ceza almış olsa da, aynı hataları yapmaya devam etmiştir.

Karşısındaki insanın merhametli olmasına çok önem verir. Sevgilisini de merhameti yönü ile çok sevmiştir. Bu arada sevgilisi yine sosyal medya platformlarında “Cioman” lakaplı olan kişidir.

Ece’nin bir ilişkide asla affedemeyeceği şey aldatılmaktır. Bu yönü ile dürüstlüğe verdiği önemi de görebiliriz. Sevgilisi ile ciddiyetin olduğu bir ilişkileri vardır. İlişki, herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kalmazsa evliliği düşünmektedirler. Ancak, bir dönem sevgilisi ile aralarında yanlış anlama yüzünden ayrılık yaşanmıştır.

Tuba Ünsal

Ailesi, mesleği ve eğitimi hakkında çok bilgiye rastlanmayan Ece Ronay, ilerleyen günlerde yeni şarkıları ile popüler olmaya devam edecektir.

Şarkıları

  1. Karpuz
  2. Hıyar
  3. Kes lan
  4. Boş laflara gelemem
  5. Şiki şiki.

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu