Cihan Emre Erdoğan (Cioman) Kimdir?

instagram takipçi hilesi

cihan emre erdogan cioman kimdir2
Tam adı:  Cihan Emre Erdoğan
Doğum tarihi: 5 Ocak 1998
Doğum yeri: Adana
Boyu: 1.88
Burcu: Oğlak
Ailesi:
Eşi / Sevgilisi:  Cansu Tekin
Çocuk (ları):
Mesleği: Fenomen, Şarkıcı
Aktif Yılları: 2019-Günümüz
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Cihan Emre Erdoğan Kimdir? Cioman lakabıyla tanınmış fenomendir.

Cihan Emre Erdoğan 5 Ocak 1998 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. 5 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğudur. Ailesi Cihan Emre henüz ortaokulda okurken İstanbul’a taşınmıştır. Fakat geçimlerini sağlayamayan aile Adana iline geri dönmüştür.

Cihan Emre Erdoğan ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Adana’da tamamlamıştır. Ortaokulda okurken sadece 1 senesini İstanbul’da geçirmiştir. Fakat ailesinin taşınmasıyla Adana’da ki okulunda okumaya devam etmiştir. Üniversiteyi kazanmadan henüz 20 yaşındayken tek başına İstanbul’a taşınmıştır.

Kariyerine Tiktok platformu ile başlamıştır. Tiktok platformunda belirli bir kitleye ulaşmıştır. İlk olarak eski sevgilisi olan Ece Ronay ile videolar paylaşarak fazlaca tanınır hale gelmiştir. Tiktok platformunda adını duyurmuş kişilerin yakın arkadaşı olan Cioman, kısa zamanda belirli bir kitleye ulaşmıştır. 2 yıl önce kendisine ”Cioman” isimli youtube kanalı açmıştır. Kanalında yine kendisi gibi Tiktok fenomenlerinden olan Cihan Kavuzlu ile video atmıştır. İlk videosu ”2 Cihan 1 Arada (Soru-Cevap) Youtube Giriş” olmuştur. Bu video 34 B görüntülemeye ulaşmıştır.

Sonrasında sırasıyla videolar atmaya devam eden Cihan Emre Erdoğan’ın youtube platformunda şuan 166 B abonesi bulunmaktadır. Cioman aynı zamanda sesine güvenerek de şarkı çıkarmıştır. İlk şarkısı ”Duramam” olmuştur. Duramam şarkısı 5,5 milyon izlenmeye ulaşmıştır.

Duramam şarkısından sonra ”Yak Beni” şarkısını çıkarmıştır. Bu şarkıda 2,2 milyon izlenmeye ulaşmıştır. Şarkılarında yakaladığı başarıları devam ettirmiştir. Yak Beni şarkısından sonra bir süre ara veren Cioman, ”Çok Sert” adlı şarkısıyla youtube da 619 B izlenmeye ulaşmıştır. 6 ay önce ise Berkay Şükür ile birlikte ”Zorda” şarkısını çıkarmıştır.

Youtube platformuna ve müzik piyasasına uzun bir süre ara vemriştir. Tiktok ve instagram üzerinden ilerleyen Cioman, son zamanlarda Cansu Tekin ile olan ilişkisi ile anılıyor. 2 ay önce Affetmem şarkısıyla Ece Ronay‘a gönderme yapıldığı düşünülen Cioman,1 ay önce Cansu Tekin ile birlikte oynadığı klipi yayımladı. Cioman’ın şuan için instagram hesabında 592 B takipçisi bulunuyor. Tiktok platformunda ise 2,5 Milyon takipçisi bulunuyor. Son zamanlarda sıklıkla youtube platformunda ve tiktok platformunda keşfette gözükebiliyor.

İlk fenomen olduğu zamanlarda Ece Ronay ile sevgili olan Cioman, şimdi ise yakın arkadaşı olan Samet Kardeşler‘in eski sevgilisi Cansu Tekin ile birliktedir.

Çıkardığı Şarkılar

  • Duramam
  • Yak Beni
  • Çok Sert
  • Zorda
  • Affetmem
  • Pardon Kader

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=9HT3UHbP3Kg

https://www.youtube.com/watch?v=y_iiw1ZP000

Fotoğrafları

 

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu