Yerli Kadın Ünlüler

Derin Talu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

derin talu 7
Tam adı: Derin Talu
Doğum tarihi: 3 Eylül 2003
Doğum yeri: New York, ABD
Boyu: 1,73
Burcu: Başak
Ailesi: Eren Talu (Babası), Defne Samyeli (Annesi), Deren Talu (Kardeşi)
Sevgilisi:
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Derin Talu Kimdir? Derin Talu, Defne Samyeli‘nin kızıdır.

Derin Talu, 3 Eylül 2003 yılında ABD’nin New York kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi yukarıda da belirttiğimiz gibi eski köşe yazarı Defne Samyeli, babası ise Eren Talu‘dur. 1996 yılında dünyaya gelen Deren Talu isminde bir kardeşi vardır. Anne ve babası o çok küçükken boşandı.

Lise eğitimini İstanbul’da yer alan bir lisede tamamladı. Daha sonra daha kaliteli bir eğitim alabilmek için yurt dışına çıktı ve Los Angeles’a gitti. Sizde takdir edersiniz ki okuduğu mesleği yapmak istemedi. Annesi gibi hem oyunculuk hem de mankenlik yapmak istedi.

İlginizi çekebilir: Deren Talu Kimdir?

Henüz yaşının çok küçük olmasına rağmen fiziği ile dikkatleri üzerine çekti. Pek çok insan tarafından yaşının çok küçük olması sebebi ile pozlarının iyi olmadığını ve yaşına uygun olarak davranması gerektiğini belirtse de beğenenlerin sayısı da bir hayli fazla.

İlk podyum deneyimini geçtiğimiz günlerde yaşayan Talu, Atıl Kuroğlu‘nun defilesinde yer aldı. Aynı zamanda şahsi İnstagram hesabında da paylaştığı resimler ile sıkça gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy‘de yer alan bir mekanda erkek arkadaşı ile dudak dudağa yakalandı. Magazinciler tarafından görüntülendiğini fark eden Talu, telaşla mekandan yüzünü gizleyerek çıktı.

İlginizi çekebilir: Defne Samyeli Kimdir?

Gündeme sık sık yaşında büyük görünmeye çalışması ile de geldi. Sergilediği hareketler ve verdiği pozlar ile yaşından çokça büyük görünmeye çalıştığı belirtilen Talu, oyunculuk ve mankenlik sektörüne giril yapmış gibi gözüküyor. Ablası en son ATV’de yayınlanan Akıncı isimli dizide rol almıştı. Yakında da kendisini bir projede görebiliriz.

Annesi Defne Samyeliye sık sık kızları ile sorular sorulmaktadır. Samyeli, kızlarının verdiği cesur pozların herkes tarafından da verildiğini söylemiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu