Yerli Kadın Ünlüler

Deren Talu Kimdir?

Defne Samyeli'nin Kızı

instagram takipçi hilesi

Deren Talu
Tam adı: Deren Talu
Doğum tarihi: 19 Kasım 1996
Doğum yeri:  Las Vegas, Nevada / ABD
Boyu: 1,80 m
Burcu: Akrep
Ailesi: Defne Samyeli, Eren Talu
Sevgilisi:
Mesleği: Model ve oyuncu
Aktif Yılları: 2016’dan bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Deren Talu Kimdir? Eski sunucu , model, haber spikeri Defne Samyeli‘nin kızı olan ve sürekli magazin dünyasında ismini duyduğumuz Deren Talu hakkında daha fazla bilgiyi maksatbilgi’den ulaşabilirsiniz. Bu biyografi sayfasında , Deren Talu kimdir?, Deren Talu’nun biyografisi gibi sorulara yanıt arayacağız.

Deren Talu, 19 kasım 1996 yılında Las Vegas, Nevada, ABD’de dünyaya gelmiştir. Annesi güzeller güzeli haber spikeri , model, oyuncu olan Defne Samyeli’dir. Babası ise mimar Eren Talu’dur. Eren Talu Galatasaray Spor Kulübünün de eski yöneticilerinden biridir. Eren Talu ve Defne Samyeli 2011 yılında boşanmışlardır.

İlginizi çekebilir:

Derin Talu

Tıpkı annesi gibi güzelliğiyle ön planı sık sık çıkıyor. Bu hem magazin olaylarına konu alınırken hem de yaptıklarıyla olay olurken adını duymamıza neden oluyor. İşiyle de gündem olan Deren , annesinin de özel yaşamından dolayı da gündeme gelebiliyor.

Deren, Amerika’da dünyaya gelse de çocukluğu İstanbul’da bebek’te geçmiştir.

Amerika’da durduğu süre boyunca da oyunculuk ve modellik eğitimi almıştır. Santa Monica College’da eğitimine devam ederken diğer yandan ise NYFA’nin oyunculuk kursuna katılmış ve burada oyunculuk dersi almıştır.

Deren , eğitimini ise Enka okullarında tamamlamıştır. Buradaki aldığı lise eğitiminin sonrasında, yine eğitimine devam etmek için Amerika’ya gitmiştir. Yaşamının uzun bir süresini Los Angeles’ta sürdürmüştür.

Atıl Kuloğlu’nun düzenlemiş olduğu bir defilede , Deren Talu ilk mankenlik deneyimini yaşamıştır. Bu sayede diğer mankenlik ajanslarının takibine girmiş ve mesleğini icra etmek için kendini göstermeyi başarmıştır.

Deren, film ve dizi yapımcılarının kıskacına girmiştir. Bu sayede yakın gelecekte dizilerde veya filmlerde görmemiz hiç de sürpriz olmayacaktır. Aldığı eğitimler ile de oyunculuğunu pekiştirmek için bir projede onu görmemiz çok da uzak değil.

İlginizi çekebilir:

Defne Samyeli Kimdir?

Deren Talu‘ya yöneltilen bir çok soru var. Ancak magazin  sorularına  burada yer vermek istemiyoruz. Bu yüzden özel hayatıyla ilgili sadece nişanlı, ilişkisi var, evli gibi durumları yayınlayabiliriz . Söylentilerle ilgili hiçbir şekilde biyografisinde yer vermeyeceğiz. Sadece bu biyografide değil, diğer biyografilerde aynı şekilde.

Deren Talu ilk oyunculuk deneyimini Son Kale: Hacı Bey adlı filmde Fatma karakterine hayat vererek başladı.

2021 yılının ilk gününde 1 Ocak’ta yayına giren iddialı süper kahraman dizisi Akıncı‘da Didem karakterine hayat vermeye başladı. Bu dizide Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi isimlerle birlikte rol almakta.

İlginizi çekebilir:

Son Kale: Hacıbey Film Konusu ve Oyuncuları

Deren Talu Filmleri ve Dizileri

  1. 2021 – Akıncı / Didem (Dizi)
  2. 2020 – Son Kale : Hacı Bey / Fatma (Film)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
AğrısözGoogleInstagram Youtube

Pilastikbeyin

İlginç ve gerekli bilgiler bazende işimize belki de yaramayan bilgilere bakıyorum.maksat bilgi olsun diye...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu