Yerli Kadın Ünlüler

Dilan Polat Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Dilan Polat Kimdir?
Tam adı: Dilan Polat
Doğum tarihi: 21 Temmuz 1990
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.78
Kilosu: 57
Burcu: Yengeç
Eşi: Engin Polat
Çocuk (ları): Nilda Polat ve Milan Efe Polat
Mesleği: İş Kadını
Aktif Yılları: 2017-Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabitiktok

Hakkında

Dilan Polat Kimdir? Dilan Polat 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalıdır. Ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelen Polat’ın annesi 8 Ekim 2003 yılında, babası tarafından öldürülerek vefat etmiştir. Babası ise beyninde bulunan tümör nedeniyle vefat etmiştir. Ailesinin oldukça mutlu ve huzurlu olduğunu belirten Polat’ın bir cinnet anında yaşanan olayı göz yaşlarıyla anlatması gündeme gelmiştir. Babası Rıfat Doğu, oldukça zengin bir iş adamıdır.

Zengin bir ailede dünyaya gelen Dilan Polat’ın Sıla Doğu adında bir ablası, Can Doğu adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Ailesini kaybettikten sonra uzun bir süre kardeşleriyle birlikte teyzesinde kalmıştır. Katıldığı Katarsis programında ailesiyle ilgili yaşadığı sorunları detaylı olarak anlatmıştır. Yaşadığı durumdan dolayı panik atak hastalığına sahip olduğunu da belirtmiştir.

Dilan Polat lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, doğum fotoğrafçılığına başlamıştır. Uzun süre doğum fotoğrafçılığı yapan Polat, hamile kaldıktan sonra bu işi bırakmıştır. Doğum fotoğrafçılığı esnasında bir çok ünlü ile tanışıp, onların fotoğraflarını da çekmiştir. Kendisine uzun bir süre sonra güzellik merkezi açmıştır. Dilan Polat adı ile açtığı güzellik merkezi günümüzde oldukça popülerdir.

Dilan Polat Güzellik Merkezinin, Türkiye’de Adana, Adıyaman, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Tekirdağ, Trabzon, Van, Yalova ve Zonguldak illerinde şubeleri bulunmaktadır.

Ankara’da 3 şube (Mamak, Merkez ve Eryaman), Antalya’da 2 şube (Merkez ve Lara), Hatay’da 2 şube (İskenderun ve Antakya), İstanbul’da 5 şube (Eyüp, Pendik, Beylikdüzü, Levent, Ataşehir), Kocaeli ilinde 2 şube (Gebze ve İzmit), Konya’da 2 şube (Selçuklu ve Merkez) bulunmaktadır. Dilan Polat güzellik merkezinin poliklinik olarak anılmasını istemektedir.

Polat güzellik merkezinde, Akne ve Leke Bakımı, Dipo White, Dipoface Hydra, Dipomed Cilt Çatlağı Onarımı, Diposhape, Kirpik LiftingDipotens, Elektro Stimülasyon, Epilasyon ve Microblading  işlemleri yapılmaktadır.

Estetik olarak da ameliyatsız İple Yüz GermeBeyazlatma ve İdrar KaçırmaCilt Leke TedavisiDamar TedavisiDerpamen İşlemiDolgu İşlemiDövme Silme İşlemiGenital EstetikGıdı Lipoliz İşlemiGözaltı Işık DolgusuHifu İşlemiMedikal Ozon TedavisiPlazma Pen, PRP İşlemiSaç Mezoterapisi ve Scar Tedavisi yapılmaktadır.

Polat özellikle sosyal medyada eşi Engin Polat‘ın yaptığı sürprizlerle gündeme gelmektedir. Eşi Engin Polat ile lisede tanışan Polat, lise aşkı ile evlenmiştir. Engin Polat ile olan evliliğinden Nilda Polat ve Milan Efe Polat adında iki çocuğu bulunmaktadır. Polat’ın eşi Engin Polat, 31 yaşındadır. Engin Polat aslen Erzurumludur. Dipomed Medikal şirketinin yönetim başkanı ve kurucusudur. Polat’ın üçüncü çocuğu çok fazla istediği fakat kullandığı ilaçlar sebebiyle olamayacağını da sosyal medyada belirtmiştir.

Sosyal medyada sık sık şaşalı hayatı ile gündeme gelen Polat’ın evi, arabaları ve gösterişli hayatı onu takip etmek için birebir sebepler arasında diyebiliriz. Zenginliğini ve ev yaşantısını sık sık paylaşan Polat, işindeki başarı ile birlikte instagramda paylaştığı storylerle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Instagramda yaklaşık 5,1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Dilan Polat, Ağustos 2023‘te müzik kariyerine adım atarak “enercii” adını taşıyan tekli çalışmasını YouTube ve dijital platformlarda yayınlayarak hızla adından söz ettirmeyi başarmıştır. İlgili şarkının video klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dilan Polat Kimdir ile Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu