Yerli Kadın Ünlüler

Aybüke Çangal Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Aybüke Çangal
Tam adı: Aybüke Çangal
Doğum tarihi: 25 Ekim 2001
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.73
Kilosu: 57
Burcu: Akrep
Ailesi: Babası Mustafa Çangal, Annesi Gülay Çangal
Mesleği: Influencer
Aktif Yılları: 2021- Günümüz
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabitiktok

Hakkında

Aybüke Çangal Kimdir? Aybüke Çangal 25 Ekim 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 22 yaşında olan Aybüke Çangal, şuan için üniversite okumaktadır. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Aybüke Çangal, üniversite eğitimini de İstanbul’da tamamlamaktadır. Beden Eğitimi Öğretmenliği okuyan Aybüke Çangal henüz 3. sınıftadır.

Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanamayan Aybüke Çangal’ın, babası Mustafa annesi ise Gülay’dır. Bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Aybüke Çangal şuan için sosyal medya fenomeni olarak bilinmektedir. 25 Ekim 2001 tarihinde doğan Aybüke Çangal’ın akrep burcu olduğu bilinmektedir. Fakat kendisi katıldığı bir programda akrep burcu özelliklerini taşımadığını yükselen burcunun yani kova burcunun özelliklerini taşıdığını belirtmiştir. En sevdiği rengin turuncu olduğu bilinmektedir.

Sosyal medya da bir dövme ile tanınmıştır. Boynuna yazdırdığı Çakal (Emirhan Çakal) dövmesiyle fenomen olmuştur. Öncesinde yine bir çok videosu olan Aybüke Çangal’ın tanınması dövme ile olmuştur. Emirhan Çakal’ı İstanbul’da Karaköy’de bir mekanda gördükten sonra aşık olduğunu belirterek dövmesini yaptırmıştır.

Özellikle Tiktok’da videoları milyonlar izlenen Aybüke Çangal’ın, Emirhan Çakal’ın popülerliğinde de etkisi olduğu bilinmektedir. Tiktok’da yaklaşık olarak 1.9 milyon takipçisi olan Aybüke Çangal’ın videoları ortalama 9 milyon civarı izlenmektedir. Instagramda ise 730 bin takipçisi olan Aybüke Çangal’ın fenomenliği ortadadır.

Emirhan Çakal’ın konserlerine rahatsız edilmemek için siyah peruk saç ile girmiştir. Emirhan Çakal ile arasında soğuk rüzgarlar esince dövmeyi sildirmiştir. Dövmeyi yaptırırken youtube kanalı açan Çangal’ın youtubeda da 176 bin abonesi bulunmaktadır. Dövmeyi sildirdikten sonra da fenomenliği devam etmiştir.

Aybüke Çangal’ın, dövmeden sonra fenomenliğinin devam etmesi onu aynı zamanda influencer olarak hayatına devam etmesini sağlamıştır. Sonrasında şuan gündemde olan sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programına katılan Çangal, burada Sedat Polat ile ufak atışmasıyla da gündeme gelmiştir. Program için sürekli editler yapılırken Aybüke Çangal ve Sedat Polat editleri de Aysed olarak gündeme gelmiştir. Programda ilk gün beğendiği Tolga Kandemir ile sevgili olmuştur.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programında bulunan Çangal, fenomen olduğu için üzerine fazla gelindiğini düşünmüştür. Tolga Kandemir ile sevgili olduktan sonra programdan ayrılmaya karar vermişlerdir. Çift el ele programdan ayrılmıştır. Dışarda da şuanda Tolga Kandemir ile sevgilidir.

Aybüke Çangal’ın gamzelerinin estetik olduğu düşünülmektedir. Bunu kanıtlamak için gamzelerinin gözüktüğü bebeklik fotoğraflarını paylaşmıştır. Yüzünde sadece dudak dolgusu olduğunu söylemiştir. Hakkındaki iddialar arasında yağ aldırma ve popo kaldırma ameliyatı yaptırıldığı söylenmektedir.  Fakat Aybüke Çangal bu konuda bir açıklama yapmamıştır.

Aybüke Çangal şuanda 176 bin abonelik youtube hesabını sevgilisi Tolga Kandemir ile birlikte kullanmaktadır. Çiftin birlikte paylaştığı ilk video ”Merhaba Youtube & Yeni Başlangıç” adlı videodur. Video 1 ay önce paylaşılmış olup yaklaşık 1,4 milyon izlenmiştir. Çiftin youtube üzerindeki son videosu ise 7 gün önce paylaşılmış olan ”TOLGA DUYMUYOR BEN GÖRMÜYORUM !? Pasta Yaptık” videosudur. Video yaklaşık 448 bin izlenmiştir.

Çift birlikte Kafalar ekibinin (Atakan ÖzyurtBilal Hancı ve Fatih Yasin) videosuna konuk olmuştur. Yine aynı şekilde Onedio youtube kanalının videosuna da konuk olmuşlardır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=bTJj8iXXqbk&pp=ygUPYXliw7xrZSDDp2FuZ2Fs

https://www.youtube.com/watch?v=mXFL80M7Le0&pp=ygUPYXliw7xrZSDDp2FuZ2Fs

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu