blank
blank

2017’nin En İyi Amerikan Dizileri

Abone olblank
blank

Arkamızda bırakmak üzere olduğumuz bu yılın en iyi Amerikan dizileri nelerdi? Bu yıl yayına girmiş olan ve çok sevilen 2017’nin en iyi Amerikan dizilerini sizin için derledik. Listede dram, fantastik,aksiyon ve gerilim gibi bir çok tür mevcut.

İşte 2017 yılının en iyi Amerikan dizileri

1- Legion

Dram ve fantastik türde olan dizi Marvel’in o ünlü X-men evreninde geçen maceralarını konu alıyor. Başrol oyuncularında Dan Stevens, Rachel Keller gibi isimler bulunuyor.

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

 

2- The Handmaid’s Tale

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

Margaret Atwood’un aynı isimli bir romanından uyarlanan bu dizi dram ve bilimkurgu türünde. Senaryosu Gilead isimli bir toplulukta geçiyor. Doğal çevresel etmenlerden dolayı hızlı bir nüfus düşüşü yaşayan bu toplulukta kadınlar mal olarak görülmekte. Dizinin başrol oyuncuları Elisabeth MossJoseph Fiennes.

3- Ölmek İçin 13 Sebep

İLGİLİ BİLGİ:   IMDb Puanına Göre 2017 Yılının En İyi 24 Yabancı Dizisi

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

Jay Asher’in aynı isimli romanında uuyarlanan bu dizide dram türünde. Liseli bir gencin okuldan eve döndüğü bir günde bulduğu kaseti dinlemesi üzerine gelişen senaryoyu aktarıyor. Hoşlandığı kızın intihar etmeden hemen önceki konuşmasını içeren kaset de, kız ölmek için 13 sebepen bahsediyor. Dizinin başrol oyuncuları Dylan MinnetteKatherine Langford.

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

 

4- Amerikan Gods

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

Neil Gaiman’ın aynı isimli romanında uyarlanan bu dizi Shadow isimli adamın banka soygunun dolayı hapiste geçirdiği 3 yılın ardından gelişen olayları içeriyor. Dram, fantastik türde olan dizinin başrol oyuncuları Ricky WhittleEmily Browning.

5- Marvel’s İron Fist

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

 

Fantastik türde olan bu dizi gücünü bir  ejderhadan aldığı darbeyle kazanan Iron Fist’in maceralarını aktarıyor. Başrol oyuncuları Finn JonesJessica Henwick.

6- The Good Doctor

İLGİLİ BİLGİ:   MaksatBilgi’de 2017 Yılının Enleri

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

Otizmli bir doktorun prestijli bir hastanede çalışmak için taşındığı sessiz sakin bir ülkeye taşındığı ve çalışmaya başladığı hastanede yaşadıklarını anlatan dizi dram türünde. Başrolde ise Freddie HighmoreNicholas Gonzalez gibi isimler yer alıyor.

7- Mindhunter

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit kitabından uyarlanan dizide FBI’da görevli iki ajanın araştırdığı seri katilleri ve tecavüz vakalarını konu alıyor. Polisiye türde olan bu dizinin başrol oyuncuları
Anna Torv
Jonathan Groff.

8- Marvel’s The Punisher

2017'nin En İyi Amerikan Dizileri

Polisiye bir dizi olan Marvel’s The Punisher, karısının ve çocuklarının öldürülmesiyle intikam yoluna çıkan Frank Castle’ı konu alıyor. New York’un karanlık yüzüyle tanışan Frank kısa sürede Punisher’e dönüşüyor ve tüm insanlık için savaşmaya başlıyor. Başrol oyucuları
Jon Bernthal
Ebon Moss-Bachrach.

 

İLGİLİ BİLGİ:   Otizm ve Savant Sendromunu Konu Alan Mucize Doktor Dizisi

Kaynak

blank
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı