Film & Dizi ÖnerisiListeler

2017’nin En İyi Amerikan Dizileri

instagram takipçi hilesi

Arkamızda bırakmak üzere olduğumuz bu yılın en iyi Amerikan dizileri nelerdi? Bu yıl yayına girmiş olan ve çok sevilen 2017’nin en iyi Amerikan dizilerini sizin için derledik. Listede dram, fantastik,aksiyon ve gerilim gibi bir çok tür mevcut.

İşte 2017 yılının en iyi Amerikan dizileri

1- Legion

Dram ve fantastik türde olan dizi Marvel’in o ünlü X-men evreninde geçen maceralarını konu alıyor. Başrol oyuncularında Dan Stevens, Rachel Keller gibi isimler bulunuyor.

web detailhero series dsktp legion 1280x600 1

2- The Handmaid’s Tale

The Handmaid s Tale

Margaret Atwood’un aynı isimli bir romanından uyarlanan bu dizi dram ve bilimkurgu türünde. Senaryosu Gilead isimli bir toplulukta geçiyor. Doğal çevresel etmenlerden dolayı hızlı bir nüfus düşüşü yaşayan bu toplulukta kadınlar mal olarak görülmekte. Dizinin başrol oyuncuları Elisabeth Moss, Joseph Fiennes.

3- Ölmek İçin 13 Sebep

olmek için 13 Sebep

Jay Asher’in aynı isimli romanında uuyarlanan bu dizide dram türünde. Liseli bir gencin okuldan eve döndüğü bir günde bulduğu kaseti dinlemesi üzerine gelişen senaryoyu aktarıyor. Hoşlandığı kızın intihar etmeden hemen önceki konuşmasını içeren kaset de, kız ölmek için 13 sebepen bahsediyor. Dizinin başrol oyuncuları Dylan Minnette, Katherine Langford.

gallery 1490716250 elm040117intel movies 001

 

4- Amerikan Gods

American Gods

Neil Gaiman’ın aynı isimli romanında uyarlanan bu dizi Shadow isimli adamın banka soygunun dolayı hapiste geçirdiği 3 yılın ardından gelişen olayları içeriyor. Dram, fantastik türde olan dizinin başrol oyuncuları Ricky Whittle, Emily Browning.

5- Marvel’s İron Fist

Marvel s İron Fist

Fantastik türde olan bu dizi gücünü bir  ejderhadan aldığı darbeyle kazanan Iron Fist’in maceralarını aktarıyor. Başrol oyuncuları Finn Jones, Jessica Henwick.

6- The Good Doctor

The Good Doctor

Otizmli bir doktorun prestijli bir hastanede çalışmak için taşındığı sessiz sakin bir ülkeye taşındığı ve çalışmaya başladığı hastanede yaşadıklarını anlatan dizi dram türünde. Başrolde ise Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez gibi isimler yer alıyor.

7- Mindhunter

Mindhunter

Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit kitabından uyarlanan dizide FBI’da görevli iki ajanın araştırdığı seri katilleri ve tecavüz vakalarını konu alıyor. Polisiye türde olan bu dizinin başrol oyuncuları
Anna Torv, Jonathan Groff.

8- Marvel’s The Punisher

Marvel s The Punisher

Polisiye bir dizi olan Marvel’s The Punisher, karısının ve çocuklarının öldürülmesiyle intikam yoluna çıkan Frank Castle’ı konu alıyor. New York’un karanlık yüzüyle tanışan Frank kısa sürede Punisher’e dönüşüyor ve tüm insanlık için savaşmaya başlıyor. Başrol oyucuları
Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu