Film & Dizi Önerisi

Yaz Şarkısı Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Yaz Şarkısı Dizi Konusu ve Oyuncuları! Yaz Şarkısı dizisi, 9 Temmuz 2023 günü dizi severlerin beğenisine sunulmuş olan komedi ve romantik temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Yaz Şarkısı dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Yaz Şarkısı dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Yaz Şarkısı dizisi
Orijinal İsmi: Yaz Şarkısı
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 9 Temmuz 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Doğa Can Anafarta
Senarist: Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel, Görkem Tüzün
Yapımcı: Yaşar İrvül, Efe İrvül
Yapım Şirketi: Pastel Film
Başrol Oyuncuları: Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can
Türü: Komedi, Romantik
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: FOX TV

Yaz Şarkısı Dizi Konusu

Yaz, ünlü şarkıcı Kemal için Kemal’in haberi olmadan büyük bir işe girişir. Aslı’nın da tavsiyesiyle bu hamle, onun gözünde yükselmesine ve belki de Kemal’i kendisine aşık etmesine yardımcı olabilir. Çünkü Kemal’in şu günlerde tek hedefi, Amerikalı Smile müzik şirketiyle yapacağı ortaklık ve dünyaya duyuracakları düettir. Ancak, Yaz’ın bilmediği sırlar bu planın başarısızlıkla sonuçlanmasına yol açar. Bu adımıyla sadece Kemal’in gözünde değil, işinden de olur. Yaz, aşkı ve işi ile birlikte bir de babasının hayalini yerine getirme kaybetmiştir.

Evet… yaz aylarının olmazsa olmazı olan, insanlara artık gına gelse de yapımcıların bir türlü vazgeçemediği o romantik ve komedi temalı başka bir dizi ile karşınıza çıktık. Pek çok insan galiba yaz aylarında romantik-komedi temalı dizilerden başka bir dizi yapılamadığını düşünmeye başladı artık. Hep birileri birilerini etkilemeye ve kendine aşık etmeye çalışıyor. Hadi kendileri birbirlerine aşık ettiler.

Yaz Şarkısı dizisi

Bu sefer de araya klasik konu olan maddiyat oluyor. Eğer her iki tarafta zenginse onların aşkları daha az sancılı geçer. Finale yakında evlenirler. Fakat eğer çiftlerden biri fakir diğeri zengin ise işler o zaman farklı bir hale bürünür. Ya bir trafik kazasında tanışırlar ya da bir okulda çarpışarak. Evet biliyorum fazla monoton ve klasik olmuş olabilir. Bir sonraki dizi yazımızda görüşmek üzere…

Yaz Şarkısı dizisinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Senaryosunu Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel ve Görkem Tüzün kaleme alıyor Dizinin başrollerinde ise Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can yer alıyor. Filmin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül yapıyor. Dizide oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Yaz Şarkısı dizinin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Yaz Şarkısı Dizisi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Yaz Şarkısı dizisi, 9 Temmuz 2023 günü seyirci ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Yaz Şarkısı dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

Yaz Şarkısı dizisi

Yaz Şarkısı Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=hNJzCTaeoog&pp=ygUVeWF6IMWfYXJrxLFzxLEgZGl6aXNp

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu