Nilsu Berfin Aktaş Kimdir?

nilsu berfin aktas5
Tam adı: Nilsu Berfin Aktaş
Doğum tarihi: 17 Ağustos 1998
Doğum yeri: Ankara
Boyu: 1.70
Burcu: Aslan
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2019-Günümüz
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Nilsu Berfin Aktaş Kimdir? 1998 yılında doğan güzel oyuncu, kariyerine Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle başlamıştır.

Nilsu Berfin Aktaş, 17 Eylül 1998 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ailesinin Ankara’da memurluk yaptığı bilinmektedir. Aslen Ankara’lı olan güzel oyuncu şuan İstanbul’da yaşamaktadır. Ailesinin Ankara’da yaşadığı biliniyor.

Küçüklüğünden beri oyunculuk merakı olan Aktaş, Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Oyunculuk mezunu olduktan sonra instagram gibi platformlarda kısa videolar paylaşmaya başladı. Bu sayede fenomen olma yolunda adım adım ilerledi. 2017 yılında paylaştığı bir videoda Laz Kızı Fıkrasını, kendine has Karadeniz şivesi ve mimikleriyle paylaştı.

Bu video hemen hemen bütün sayfalarda yayıldı. Buradan yaklaşık 300 B takipçisi kazanan Aktaş, kariyerine başlamadan fenomen olma yolundaydı. 2018 yılında Fırat Parlak, Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay‘ın jüri olduğu, Geleceğin Starı yarışmasına katıldı. Bu yarışmada başarılı adımlara ilerledi. Kısa süre içerisinde Pantene, Cornetto, Turkcell gibi büyük kuruluşların reklamlarında yer aldı. Buralarda rol almaya başlayarak oyunculuk kariyeri başladı. 2019 yılında Rastlantı filminde yer aldı.

Film sonrasında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde yer alan Aktaş, bu dizi ile oldukça tanındı. Dizide Gökçe karakterini canlandıran güzel oyuncu, işi başarılı şekilde tamamladı. 2021 yılında ise Exxen platformunda yayımlanacak olan Ölüm Zamanı dizisinde yer aldı. Yine 2021 yılında halen devam etmekte olduğu Benim Hayatım dizisinde rol alıyor.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Projelerde yakaladığı başarısından sonra, instagram videolarını bırakarak, sosyal medya dışında televizyona yönelen güzel oyuncu şuan sadece instagram ve twitter hesaplarını kullanmaktadır. Twitter hesabını çok aktif kullanmayan Nilsu Berfin Aktaş’ın twitterda 2.543 takipçisi bulunurken, instagram platformunu fazlasıyla aktif kullanan güzel oyuncunun instagramda 1,8 milyon takipçisi bulunuyor.

Youtube platformunda da; Toygan Avanoğlu’nun kanalına sık sık konuk ola oyuncu, televizyon dünyasında da röportajlarıyla biliniyor. Emrah Özdilek’in düzenlemiş olduğu Laflasak programına, Cumartesi& Pazar Sürprizine katılmıştır. Aynı zamanda kendi instagram hesabında da zaman zaman canlı yayınlar yapmaktadır.

Tenis oynamayı ve şarkı söylemeyi sevdiği bilinen oyuncunun, hayatında kimse olmadığı biliniyor. Kariyeri konusunda emin adımlar atan ve çocukluğundan beri hayali olan mesleği yapan Nilsu Berfin Aktaş, aşk hayatına zaman ayıramadığı konusunda da açıklama yapmıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

  1. 2018-Geleceğin Starı
  2. 2019-Rastlantı
  3. 2019-2021- Kuzey Yıldızı İlk Aşk
  4. 2021-Benim Hayatım
  5. 2021-Ölüm Zamanı

Videoları

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu