DramFilm & Dizi ÖnerisiTürk Dizileri

Korkma Ben Yanındayım Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Korkma Ben Yanındayım Dizi Konusu ve Oyuncuları! Korkma Ben Yanındayım dizisi, YAKINDA NOW TV ekranlarında dizi severlerin beğenisine sunulacak olan dram temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın ve Şevket Çoruh yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Korkma Ben Yanındayım dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Korkma Ben Yanındayım dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

korkma ben yanindayim dizisi 1
Orijinal İsmi: Korkma Ben Yanındayım
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: YAKINDA
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmen: Merve Çolak
Senarist: Erkan Birgören
Yapımcı: M. Fatih Aksoy
Yapım Şirketi: Medyapım
Başrol Oyuncuları: Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Şevket Çoruh
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: NOW TV

Korkma Ben Yanındayım Dizi Konusu

Ailesinin en değerli fertlerinden biri olan İnci, Ulusözler Koleji’nde burslu olarak öğrenim görmektedir. Okul arkadaşı ve aynı zamanda okulun sahibi Turgut’un oğlu Mert ile yaşadığı beklenmedik bir durum, genç bir çiftin hayatını tamamen değiştirecektir. Üniversite sınavlarına hazırlanan ve kendi hayallerinin peşinden koşan İnci ve Mert, yaşadıkları bu olayın etkisiyle yeni bir döneme giriş yaparlar. Bu değişim sadece genç çiftin değil, aynı zamanda ailelerinin hayatlarını da derinden etkileyecektir.

İnci’nin annesi Seher, aynı okulda bir hademe olarak çalışmaktadır. Seher ve eşi Selahattin, kendi dünyalarını kurmuş ve çocukları için mücadele vermektedirler. En büyük hayalleri, kızları İnci’nin doktor olması ve onun başarılarıyla gururlanmaktır. Ancak, yaşanan bu beklenmedik olay, ailelerin bu hayallerine ulaşma sürecini derinden sarsacaktır.

korkma ben yanindayim dizisi 2

Turgut, Ulusözler Koleji’nin sahibi ve müdürüdür. Kendisiyle Aylin arasındaki evlilik, baskı ve korku temellidir. Aylin, bu evliliği bir proje gibi yaşasa da, evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır bir annedir. Ancak, bu beklenmeyen hamilelikle birlikte, henüz doğmamış bebeğin genç çift ve aileleri üzerinde nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu haline gelir.

Korkma Ben Yanındayım dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Çolak oturuyor. Senaryosunu ise  Erkan Birgören kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın ve Şevket Çoruh yer alıyor. Dizinin yapımcılığını M. Fatih Aksoy üstleniyor. Dizide oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Korkma Ben Yanındayım dizinin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Korkma Ben Yanındayım Dizisi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Korkma Ben Yanındayım dizisi, Yakında NOW TV ekranlarında seyirci ile buluşacak.

korkma ben yanindayim dizisi 3

Oyuncu Kadrosu

Korkma Ben Yanındayım dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

  • Didem Balçın – Aylin Karakteri
  • Nilsu Berfin Aktaş – İnci Karakteri
  • Eren Ören – Mert Karakteri
  • Günay Karacaoğlu – Seher Karakteri
  • Şevket Çoruh – Selahattin Karakteri
  • Murat Aygen – Turgut Karakteri
  • Serhat Özcan
  • Erdem Kaynarca
  • Doğaç Yıldız
  • İpek Türktan

Korkma Ben Yanındayım Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu