Astroloji ve Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği uyumu, bu ilişkiyi yaşamak isteyenler için merak konusu olmuştur. Burçlara merakı olan kişilerin, partnerleri ile olan ilişkisinde uyumlu olup olmadıklarını merak etmeleri de oldukça normal.

yay burcu kadini ve akrep burcu erkegi uyumu4
He makes every day exciting

Yay burcu kadını ve akrep burcu erkeğinden birisi ateş, birisi su grubuna ait. Bu anlamda birbirleri ile olan iletişimleri ve ilişkileri zıt ilerleyebilir. İkisi de birbirlerinden çok uç noktalarda yaşarlar.

İlginizi Çekebilir: Yay Burcunun Özellikleri 

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Akrep burcu erkekleri, kendilerini istemediği hiç bir olayın içinde bulmazlar. Onlar istemeden, zorla dahil olmazlar. Kendi kuralları, kendi istekleri ve kendi kararları vardır. Buna tabi ki aşk ve aşk hayatı da dahil. Sabit fikirli oldukları için, belirledikleri kriterlerin dışına çıkmak istemezler. Aynı zamanda akrep burcu erkeklerinin ilişki de egoları vardır. Bu egonun sürekli olarak pohpohlanmasını isterler. Akrep burcu erkeklerinin partnerlerinden beklentileri arasında, kadının ayaklarının yere sağlam basması ve özgüvenli olması da vardır.

yay burcu kadini ve akrep burcu erkegi uyumu4

Yay burcu kadınları ise daha özgürlükçü, söz dinlemeyen ve tek yaşamaya meyilli insanlardır. Yorucu ve gezgin hayatında birini bulup evlenebilmesi zor olabilir. Fakat akrep burcu erkeğinin kararlı ve istikrarlı tavırları yay burcu kadını etkileyebilir.

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrep burcu erkekleri cinselliğe düşkündür. Yay burcu kadınları ise cinsellikle pek ilgilenmezler. Bu sebepten dolayı yatakta uyum yakalamaları zor olabilir. Ten uyumları zamanla olsa da birbirlerine bu zamanı vermek istemeyebilirler.

İlginizi Çekebilir: Akrep Burcunun Özellikleri 

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Evlilik Uyumu

Akrep burcu erkeği evliliğe sıcak bakan bir tip değildir. Çünkü hayatında sorumluluk istemez. Hayatını keşfetmeyi, bencil yaşamayı ve özgürlüğü isterler. Yay burcu kadınları da aynı şekilde evlilik gibi bir sorumluluğun altına girmeyi istemezler. Yay burcu kadını ve akrep burcu erkeği evlenmeye olumsuz baksalar da birbirleriyle özgürce dolaşmak isteyebilirler. Evlilikte de ciddi şekilde problemler yaşayabilecek çiftler arasındadır.

yay burcu kadini ve akrep burcu erkegi uyumu1

Yay burcu kadını şıpsevdidir. Akrep burcu erkeği ise karşı taraftan sadakat, sevgi ve sürekli olarak ilgi bekler. Akrep burcu erkeğinin bu isteğini, yay burcu kadını karşılamayabilir.

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Yay burcu kadını ve akrep burcu erkeği arkadaşlık anlamında birbiriyle çok uyumludur. Çünkü ikisi de özgürlüğü, gezmeyi ve eğlenmeyi çok severler. Bu arkadaşlığın ileri de ilişkiye dönme şansı da vardır. Çünkü birbirleriyle çok eğleneceklerdir. Fakat bu arkadaşlık ilişkiye dönüştüğünde, büyük kavgalar meydana gelebilir.

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Anlaşabilirler Mi?

yay burcu kadini ve akrep burcu erkegi uyumu3

Yay burcu kadını daha çok başıboş, savruk ve esprilidir. Akrep burcu erkeği bu duruma fazlasıyla alınabilir. Çünkü egolu ve sürekli pohpohlanmak isteyen bireylerdir. Yay burcu kadınını esprilerini, akrep burcu erkeği kaldıramaz. Bu durum yay burcu kadınını da bozabilir. Akrep burcu erkekleri fazlasıyla cimri insanlardır. Yay burcu kadınları ise savruk, gezgin ve eli açıktır. Akrep burcu erkeği bu duruma çok sinirlenir. Bu konuda da aralarında sürekli tartışma çıkabilir.

Yay Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu