Yaşam

Akrep Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcunun Özellikleri

24 Ekim ve 23 Kasım tarihleri arasında doğan bireyler akrep burcu özellikleri taşırlar. Akrep burcu, tam adı gibi bir burç diyebiliriz. Genelde tehlikeli insanlardır. Anlaşamadıkları burçlar arasında boğa vardır. Atılgan ve enerjik olan akrepler, sürekli uyku halinde olan boğa burçlarıyla asla anlaşamazlar.

  • Element: Su
  • Yönetici: Mars
  • Uğurlu Renk: Siyah
  • Şanslı Sayısı: 9
  • Şanslı Günü: Salı

akrep burcu ozellikleri2

Akrep Burcunun Kişisel Özellikleri

Hayatı mücadeleci ve güçlü olarak yaşarlar. Hiçbir şeyden bıkmayan ve inanılmaz derece de hırslı insanlardır. Yaptıkları bir işi asla yarım bırakmadıkları gibi, pes ediyorum galiba diye düşündükleri anda bile yeniden doğup o işi bitirirler. Akrep burçları kolay kolay aşık olmamakla birlikte, aşık olduğu kişiye de sürüklenip giderler. Duygularıyla hareket eden bir akrep, genelde tehlikeli olur.

İnsanları aşağılamayı çok severler, sürekli kuşkucu ve güvensizlerdir. Şeytan tüylüdürler. Gizemleri, çekiciliği ve ilgi alanları oldukça değişiktir. Yalana tahammül edemezler fakat yalan konuşmayı çok severler. Bunu tamamen dikkat çekmek için yapabilirler. Zor beğenen burçlar arasındadır. Duygularını çok derin yaşarlar. Aşırı kıskanç ve hırslıdırlar. Genelde olaylara karşı dik durur ve mücadeleci ruhunu yansıtır.

Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri

Genelde orta boylu veya uzun boyludurlar. Yuvarlar vücut hatlarına sahiptirler. Saçları ve gözleri koyu renk ve küçük olur. Saçları genelde kıvırcık ve gür dalgalıdır. Gözleri hep sert bakan akrep burçları aynı zamanda agresif bir görünüme de sahiptir. Genelde güçlü ve kuvvetli gözüken kişilerdir.

akrep burcu ozellikleri3

Akrep Burcu İş Hayatı

Genelde öfkeli olan akrep burçları iş hayatında da böyledir. Ne kadar sessiz ve sakin olsalar da öfkeleri her hallerinden belli olur. Genelde asık suratlı ve agresif olan akrep burçları, çalışan yönetme konusunda iyi olacaktır. Bu yüzden yöneticiliği güzel yapar. Bunun dışında zekasını kullanarak dedektiflik veya mühendislik, ciddiyetiyle polislik meslekleri konusunda da başarılı olacaktır.

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

Yükselen akrep burçları, normal akrep burçları ile hemen hemen aynı karaktere sahiptir. Genelde donuk ve asık yüzlü olan akrep burçları, sevdikleri insanlara güven verirler. Onların sırlarını saklarlar. Hayatlarına birini almaları ne kadar zorsa, çıkartmakta onlar için oldukça zordur.

İnsanların hatalarını umursamayan veya bildiği şeyleri bilmiyormuş gibi gözükebilirler. Bu onların gizeminden kaynaklıdır. Genelde çekici görünümünün altında bir gizem yatmaktadır. Bu gizemin yok olmasına asla izin vermezler. Hayatında sürekli etkinlik ve aktiviteler yapmak ister. Hayat enerjisi hiç bitmeyecek şekilde fazladır.

Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu