Yasemin Yılmaz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

yasemin yilmaz kimdir5
Tam adı: Yasemin Yılmaz
Doğum tarihi: ..-..-1995
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.67
Burcu:
Ailesi:
Sevgilisi: …
Mesleği: Modacı
Aktif Yılları:
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Yasemin Yılmaz Kimdir? 2022 yılında TV8 kanalında yayımlanan Doya Doya Moda Yarışmasının dört jüri üyesinden birisidir. Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Serdar Uzuntaş gibi isimler ile birliktedir.

1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanmamıştır. İstanbul’da dünyaya gelip üniversite eğitimine kadar İstanbul’da yaşadığı bilinmektedir.

Yasemin Yılmaz, lise ve üniversite eğitimlerinden sonra Paris’e gitmiştir. Paris’te en eski ve en iyi moda okullarından biri olan Esmod Paris’te eğitim almıştır. Eğitimi için uzun bir süre Paris’te yaşamıştır. Günümüzde ise sürekli olarak İstanbul-Paris arasında gidiş-geliş yapmaktadır.

Esmod Paris’te eğitim alırken aynı zamanda defilelere de katılmıştır. Hem Türkiye’de hem yurt dışında birçok önemli defilede yer almıştır. 2019 yılında Türkiye’ye dönerek bybadgal isimli butiğini açmıştır. Tasarımları ile oldukça konuşulan Yasemin Yılmaz, 2020 yılında en iyi çıkış yapan tasarımı ödülünü almıştır.

Bybadgal butiği için Şevval Şahin, survivor yarışmacısı Berkan Karabulut‘un sevgilisi Lale Onuk gibi önemli isimler ile çalışmaktadır. Aynı zamanda yurtdışı bazlı çalışmakta olan Yasemin Yılmaz’ın çoğu mankeni de yabancıdır. Fashion Week’te tasarımları ile sık sık gündeme gelmektedir. Tasarımları yurtdışında özellikle İran, Amerika ve Fransa’da sık sık satışı yapılan modeller arasındadır.

2022 yılında ise TV8’de yayımlanan Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Serdar Uzuntaş‘ın yer aldığı Doya Doya Moda programında, 6 kadının her gün belirli bütçe ve konsept ile alışveriş yapıp jüri karşısına aldıkları kıyafetler ile geçtikleri programdır. Senelerdir televizyonda yayımlanan programın reytingleri de oldukça yüksektir. Bu sene jürilerde değişiklik yapılmıştır. Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz‘da bu sene yeni gelenler arasında olmuştur.

Yasemin Yılmaz’ın özel hayatı ile ilgili pek bir bilgiye rastlanmamakla birlikte genelde gündeme tasarımları ve işi ile gelmektedir. Tasarımlarından sıklıkla söz ettiren Yasemin Yılmaz’ın instagram hesabında 66,5 K takipçisi bulunmaktadır. Bybabgal butiğinin ise 45,1 K takipçisi bulunmaktadır. Bybadgal butik hesabında elbise fiyatları ortalama 3000 ile 8000 TL fiyatları arasında değişiklik göstermektedir. Özel tasarım olması ve özel defilelerde çıkıyor olması da elbiselerine değer katmaktadır.

Yasemin Yılmaz günlük yaşamında kendi markası dışında pek kıyafet giymediğini belirtmiştir. Doya Doya Moda yarışmasında da sürekli olarak kendi tasarımlarını giymektedir. Günlük yaşamında hiç makyaj yapmadığını belirten Yasemin Yılmaz, Doya Doya Moda yarışması ile birlikte makyaj yapmaya başladığını söylemiştir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=V6dg1EGxZV0

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu