Yerli Kadın Ünlüler

Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

yasemin sakallioglu 1
Tam adı: Yasemin Sakallıoğlu
Doğum tarihi: 19 Mayıs 1988
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: Boğa
Ailesi: 
Eşi: Burak Yırtar (2021)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi
Başlıklar

Hakkında

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir? Yasemin Sakallıoğlu, oyuncudur.

Yasemin Sakallıoğlu, 19 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Boğa burcu olan genç isim üç kardeşin en küçüğüdür. Bebeklik döneminde İstanbul’da Rize’ye gönderilmiştir. 6 yaşına kadar Rize’de yaşamıştır. Daha sonra tekrardan İstanbul’a gelmiştir.

Lise eğitimini Düz Lisede tamamlamış ve bankada çalışmaya başlamıştır. Daha sonra video çekmiş ve internete yüklemiştir. Videosu ilgi görünce eksiklerini tamamlamak için konservatuvara yazılmıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü‘nde tamamlamıştır.

Yapımcıların dikkatini toplayan Sakallıoğlu, 2015 yılında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırmer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya, Sevinç Kıranlı, Kenan Çoban, Savaş Özdemir, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır ve Turgay Tanülkü gibi isimler ile beraber rol almıştır.

Yasemin Sakallıoğlu, 2020 yılında vizyona giren yapımcılığını Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar‘ın yaptığı Zengo isimli sinema filminde de kamera karşısına geçmiştir. Sakallıoğlu, Kazım Semih Varol, Ece İrtem, Dilşah Demir, Selda Aktuna, Berk Balcı, Filiz Azcan ve Hasan Çavuşlar gibi isimler ile birlikte rol almıştır.

Sakallıoğlu, 11 Mart 2020 günü “Babam ve Ailesi”, “Vay Başıma Gelenler”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Acı Aşk”, “Sihirli Annem”, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Lale Devri”, “Sevdaluk” gibi pek çok dizi ve sinema filminde set arkasında çalışan ve “Vay Başıma Gelenler”, “Bir Bulut Olsam”, “Şen Yuva” ve “Kuzey Rüzgarı” gibi yapımlarda oyuncu olarak kamera karşısına geçen Burak Yırtar ile dünya evine girmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu