İnternet ve Web

Wordpress Teknoloji ,Magazine ve Haber Sitesi Teması

instagram takipçi hilesi

Sizlerle bayadır görüşemiyoruz. Aradan baya zaman geçtiğinin farkındayım değerli maksatbilgi okurları. Geçtimiğimiz konulara bakınca baya bir ilgi görmüş. Farkındayım!Evet şimdi karşınızdayım. Hem de bir Wordpress Teması önerisi ile birlikte.

Dünyaca ünlü Wordpress Tema üreticisi ThemeJunkie firması tarafından hazırlanan ve ücretsiz olarak kullanıma açılan bu Magazine ,Teknoloji ve Haber temasını sizler için inceledim. Temada hata veya tasarımsal olarak bir kusur bulunmuyor. Sizden ricam Temanın daha iyi çalışması için fazla eklenti kullanmamanızı öneririm. Çünkü temaya eklenecek bir eklentiye gerek yok. Sade basit ve anlaşılır olmak Hem ziyaretçilerin gözünde hemde Google ‘ın gözünde iyi yerlerde olacaksınız kısa zamanda. Önemli olan Organik yazı ve sade tasarım reklama boğmadan ve yazı fontu SEO bakımından önemli olan şeyler.Bu unsurlar da bu temada mevcut.

Temanın adı: Theme Junkie – Table Theme

Temanın Görselleri

wordpress-haber-magazin-teknoloji-sitesi-temasi
Tema Görseli

TEMA ÖNİZLE         TEMAYI İNDİR

Wordpress Kurulumunu gelecek olursak;

 1. WordPresstema.com üzerinden indirdiğiniz wp-table dosyasını kendi web sitenize yükleyiniz ve aktif ediniz.
 2. Görünüm / Menü bölümüne gelerek sitenin menülerini belirleyiniz.
 3. Görünüm /Bileşenler bölümüne gelerek web sitemizde bulunan  (ana sayfa , sayfa için alanlar) sidebar bölümlerini doldurunuz.
 4. Görünüm / Table Theme Options bölümüne gelerek google adsense reklamlarınızı ekleyebilir , analytics kodunu ekleyebilir ya da temaya ait özellikleri yönetebilirsiniz.

Gelecek bilgi yazımızda görüşmek dileğiyle…Hoşça Kalın!

14 Yorum

 1. Slm
  Ana sayfada 10 adet haber gösteriyor. bunu 9 adet gösterilmesini nasıl ve nereden ayarlayabiliriz

  1. WordPress Admin den >Ayarlar>Okuma ayarları> gösterilecek konu sayısı yazar ordan ayarlayabilirsin. İstersen Linki yaz bir bakalım

 2. Slm
  Ana sayfada 10 adet haber gösteriyor. bunu 9 adet gösterilmesini nasıl ve nereden ayarlayabiliriz

  1. WordPress Admin den >Ayarlar>Okuma ayarları> gösterilecek konu sayısı yazar ordan ayarlayabilirsin. İstersen Linki yaz bir bakalım

 3. Güzel bir tema zaten teknoloji veya haber magazin için en uygun tasarım bu bence eğer bu kategorilerde çalışanlar bunu kullansın ve geliştirsin güzel bir şeyler çıkaracak bir temadır.Zamanında kullanmıştım!

 4. Güzel bir tema zaten teknoloji veya haber magazin için en uygun tasarım bu bence eğer bu kategorilerde çalışanlar bunu kullansın ve geliştirsin güzel bir şeyler çıkaracak bir temadır.Zamanında kullanmıştım!

 5. Şimdi kurcam.İnşallah bir sorun çıkmaz.Ama çıkmayacağını inanıyorum çünkü bayadır takip ettiğim bir site maksatbilgi ve şimdiye kadar yalan yanlış bir bilgi vermedi. Teşşekkürler

 6. Şimdi kurcam.İnşallah bir sorun çıkmaz.Ama çıkmayacağını inanıyorum çünkü bayadır takip ettiğim bir site maksatbilgi ve şimdiye kadar yalan yanlış bir bilgi vermedi. Teşşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu