Yerli Kadın Ünlüler

Sevda Demirel Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Sevda Demirel
Tam adı: 
Sevda Demirel
Doğum tarihi: 28 Nisan 1972
Doğum yeri: Langen, Almanya
Boyu: 1,83 m
Burcu: Boğa
Ailesi: Sultan Selam (Annesi), Özer Demirel (Babası)
Sevgilisi: …
Mesleği: Şarkıcı, Oyuncu, Model
Aktif Yılları: 
imdb-logo
youtube-chaneldeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Sevda Demirel Kimdir? Sevda Demirel, model, şarkıcı ve oyuncudur.

Sevda Demirel, 28 Nisan 1972 günü Almanya’nın Langen kentinde dünyaya gözlerini açtı. Aslen Gaziantepli.  Almanya’da lise eğitimi alırken basketbol takımında oynadı. Henüz 16 yaşında iken anne ve babası ayrıldı. Kendisi de İstanbul’a geldi.

Boyu uzun olduğu için İstanbul’a gelince mankenlik yapmaya başladı. Bodrum’da tanımadığı bir adam ona tecavüz etti. Ardından Asım Can ille buluştu ve birlikte Cem Özer‘e gittiler. Onun programında çıktı.

Kuzey Irak da dahil olma üzere pek çok ülkede 8 sene boyunca sahne aldı. Pek çok filmde oynadı. 1996 senesinde Engin Koç ve Salih Güney ile beraber “Otostop” isimli filmde rol aldı. Kariyerinden daha çok yaptırdığı silikonlar ile gündeme geldi. Taktırdığı silikonların patlaması ve Hande Ataizi‘ne canlı yayında attığı tokat ile uzun süre gündemde kaldı.

Zengin ve ünlü isimler ile birlikte oldu. Bir dönem fuhuş suçundan tutuklandı. Suç işlenmeden önce yakalandığı için serbest kaldı. 2010 senesinde ABD’de yer alan bir sperm bankasından sperm aldığını ve melez bir bebeğinin olacağını açıkladı. Fakat “hamileyim ama sperm bankasından değil” diye açıklama yaptı. 2,5 aylıkken bebeği düşürdü.

Demirel, 21 Eylül 1995 günü Kaan Özdemir ile dünya evine girdi. Daha sonra ayrıldı. Ardından Londralı yabancı bir adam ile evlendi. 3 yıl sonra tekrardan boşandı. Bir dönem cinsiye değiştirerek erkek olan Doruk Doğrusöz ile bir birliktelik yaşadı.

Sevda Demirel, 8 Nisan 2022 günü çöp konteynırına atılan ve bir ATT Büşra Durmaz tarafından bulunup emzirilen Nisa Bebek ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca‘dan bir istekte bulundu. Demirel, Nisa bebeğin kendisine verilmesini, ölene kadar kendisi ile birlikte büyümesini istedi. Hiç bir kötü alışkanlığını olmadığını hatta sigara ve alkol dahi tüketmediğini de ekledi.

Sevda Demirel Albümleri

  1. 2002 – Sevda Gibi
  2. 2005 – Sus
  3. 2008 – Uyanma Vakti

Rol Aldığı Filmleri

  1. 2000 – Tutku Suçları
  2. 1997 – Hiç Bana Sordun mu?
  3. 1997 – Altın Vuruş
  4. 1996 – Otostop
  5. 1996 – Tatlı Kaçıklar
  6. 1995 – Bay E

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu