Yerli Kadın Ünlüler

Serpil Cansız Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Serpil Cansız
Tam adı: 
Serpil Cansız
Doğum tarihi: ??. ??. 1987
Doğum yeri: Trabzon, Türkiye
Boyu: 1,63 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Dansçı
Aktif Yılları: 2015 senesinden bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Serpil Cansız Kimdir? Serpil Cansız, dansçıdır.

Serpil Cansız, 1987 senesinde Trabzon’da dünyaya gözlerini açtı. Ailesi ile birlikte İstanbul’da ikamet ediyor. Çocukluğundan bu yana dans ediyor.

Küçüklüğünden beri dans dersleri aldı. Dans eğitmeni olarak görev yapıyor.

İlk tanınmasını 2015 senesinde Show TV’de yayınlanan jüri koltuğunda modacı Cemil İpekçi, model Chloe Loughnan, tasarımcı Umut Eker ve stil danışmanı Sibel Arna’nın oturduğu “Bu Tarz Benim 2. Sezon” programında yer aldı.

Yarışmacılar arasında Aygün Aydın, Çağla Yıldırım, Buse Akbaşak, Ecem Akkaya, Duygu Harman, Öykü Ekinci, İdil Naz Kaluç, Lidya Brylova, İrem Özcan, Nazlı Tepebaş, Müge Ökmen, Nil Anka, Nazlı Tepebaşı ve Serpil Gök gibi isimler de yer aldı.

Yarışma boyunca bazı olaylar yaşadı. Hatta bir bölümde jüri üyelerinin eleştirilerini kaldıramadı ve yayını terk etti. Daha sonra alınan karar gereği yarışmadan diskalifiye edildi. 2020 senesinde “Mesafe” isimli bir single çıkardı. 2021 günü “Ne Kafalar Ya” isimli bir şarkı daha çıkardı.

Son döneme sosyal medya hesaplarından paylaştığı cesur pozlar ile gündeme geliyor. Yayınladığı videolar ile de sık sık gündemde.

Serpil Cansız Şarkıları

  1. 2021 – Ne Kafalar Ya
  2. 2020 – Mesafe

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu