Yabancı Kadın Ünlüler

Chloe Loughnan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

chloe loughnan
Tam adı: Chloe Loughnan
Doğum tarihi: 4 Temmuz 1992
Doğum yeri: Youghai, İrlanda
Boyu: 1.78 m
Burcu: Yengeç
Ailesi: Lucy Loughnan (Annesi), Jason Griffin (Babası)
Eşi: Serdar Ortaç (2014 – 2019)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Manken
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Chloe Loughnan Kimdir? Chloe Loughnan, Litvanya asıllı bir manken ve modeldir. Oyunculukla da ilgilenmektedir.

Chloe Loughnan, 4 Temmuz 1992 tarihinde İrlanda’nın Youghai kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Lucy Loughnan, babasının adı ise Jason Griffin‘dir. Aslen Litvanya asıllıdır.

İrlanda’da üniversite eğitimini aldığı sıralarda Paris’te yer alan bir mankenlik ajansından teklif almış ve mankenlik yapabilmek için okulunu dondurmuştur. Paris‘e giderek mankenlik yapmaya başlayan Loughnan, pek çok başarılı projede yer alarak kariyerinde ilerlemiştir. Türkiye’ye ziyaret için geldiğinde Serdar Ortaç ile tanışmıştır. Arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüşmüş ve İstanbul’da kalmıştır.

Türkiye’de ilk tanınırlığı Serdar Ortaç ile birlikte olmuştur. 2014 yılında Serdar Ortaç ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğin ardından Türkiye’de uzun yıllar yaşayacağının sinyallerini veren ünlü manken eşi Serdar Ortaç’ın müzik kliplerinde oynamıştır. Aynı zamanda mankenlik projelerini de yürütmüştür.

Bir dönem “Bu Tarz Benim” isimli moda yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır. 2014 yılında ATV‘de başlayan “Beyaz Karanfil” isimli dizide Seda Demir, Hakan Boyav, Kenan Çoban, Erdem Ergüney, Ali Sürmeli, Çağlar Ertuğrul, Gizem Koçak, Cem Aksakal, Tolga Evren ve Fatih Dönmez gibi isimler ile birlikte rol almıştır.

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, 2019 yılında tek celsede boşanmışlardır.

Ünlü mankenin ismi son günlerde yeni sevgilisi ile birlikte attığı resimlerle gündeme gelmektedir. Loughnan, Andy O’Connell adlı sevgilisi ile Maldivler tatilinde çekildiği resimleri sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştır. Paylaşımın altına ise “Benim” notunu düşmüştür.

Çıkan haberlere göre ünlü manken bir dönem, şu anda Şeyma Subaşı ile bir birliktelik yaşayan Mohamed Alsaloussi ile de bir birliktelik yaşamıştır.

Chloe Loughnan Rol Aldığı Diziler

  1. 2014 – Beyaz Karanfil (Berrak Karakteri)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Rf6qbk2CP5g

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu