Yerli Kadın Ünlüler

Sinem Ünsal Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Sinem Unsal Kimdir Fotograflari Resimleri 16
Tam adı: Sinem Ünsal
Doğum tarihi: ?? / ?? / 1993
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1,68 m
Ailesi:
Sevgilisi: 
Burcu: Oğlak
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları:  2017’den bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi imdb-logo

Hakkında

Sinem Ünsal kimdir? Sinem Ünsal, şu sıralara Fox TV’nin sevilen ve dikkat çeken dizisi Mucize doktor dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Sinem Ünsal’ın biyografi sayfasındasınız. En güncel ve en detaylı haliyle düzenli şekilde tıpkı diğer biyografilerimiz gibi burada hakkında en iyi bilgiyi ulaşacaksınız.

Sinem Ünsal, 1993 tarihinde İzmir, Türkiye’de dünyaya geldi. Eğitimini, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Ünsal, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Çoban Yıldızı dizisinde Güneş adlı karaktere hayat vererek başladı. Bu dizide Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Arif Erkin, Serhat Özcan, Elif Çakman, Aysun Metiner, Menderes Samancılar gibi oyuncularla rol aldı.

2018 yılında da Siyah Beyaz Aşk adlı dizide Gülsüm adlı karaktere hayat verdi. Bu dizide oynayan diğer oyuncular ise İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Kadriye Kenter, Uğur Arslan gibi oyuncularla birlikte rol aldı. Bu dizi 2 sezon sürdü.

2018 yılında Sinem Ünsal, Kızım adlı dizide Sevgi karakterine hayat verdi. Bu dizide Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Beren Gökyıldız, Tugay Mercan, Serhat Teoman gibi isimlerle rol aldı.

Sinem Ünsal ,2019 yılının Eylül ayından Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan ve yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük yankı yaratan ve ilgi çeken Mucize Doktor dizisinde Asistan Doktor Nazlı karakterine hayat veriyor.

Son zamanlarda iyi bir çıkış yakalayan Ünsal, Mucize Doktor dizisindeki rolüyle de devam ettirecektir. Dizi yeni çıkmasına ve daha 3 bölümünün yayınlanmasına rağmen, bir anda popüler oldu ve daha da artan hayran kitlesine sahip. Gelecekte daha fazla hakkında bilgiye sahip olacağımızı inanmakla birlikte, gelecek yıllarda adından sıkça söz ettirecek olan genç oyunculardan biridir.

Aşağıda, Sinem Ünsal’ın resimlerine ve videolarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca videolar bölümünde röportajlarını da izleyebilirsiniz. Yukarıdan da instagram vb sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

Sinem Ünsal’ın rol aldığı dizileri ve filmleri

  1. 2019 – Mucize Doktor / Nazlı (Dizi)
  2. 2018 – Kızım / Sevgi  (Dizi)
  3. 2017-2018 – Siyah Beyaz Aşk / Gülsüm (Dizi)
  4. 2017 – Çoban Yıldızı / Güneş (Dizi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleKaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu