Senin Hikayen Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Senin Hikayen Filmi Konusu ve Oyuncuları.. Başrollerini Timuçin Esen ve Selma Ergeç’in paylaştığı dram kategorisinde çekilmiş filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

senin hikayen filmi konusu ve oyunculari1

Türkçe İsmi: Senin Hikayen
IMDb Puanı: 5/7/10
Yapım yılı: 2013
İlk vizyon tarihi: 27 Aralık 2013
Yaş Sınırı: 13+
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Tolga Örnek
Senarist: Tolga Örnek
Yapımcı: Timur Savcı
Yapım Şirketi: Fono Film, TAFF Pictures
Başrol Oyuncuları: Timuçin Esen, Selma Ergeç ,Nevra Serezli, Sait Genay
Türü: Dramatik Komedi- Romantik
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal:

Senin Hikayen Filmi Konusu

Başrollerini Timuçin Esen ve Selma Ergeç‘in paylaştığı Senin Hikayen filminin senaristliğini ve yönetmenliğini Tolga Örnek üstlenmiştir. Yapımcılığını ise Timur Savcı üstlenmiştir. Filmin yapım şirketi ise TAFF Pictures ve Fono Filmdir. Film ilk olarak vizyona 27 Aralık 2013 tarihinde girmiştir. IMDb puanı ise 10 üzerinden 5,7 olmuştur. Tür olarak Dramatik Komedi olarak geçen filmin ana temasında dram daha fazla işlenmiştir.

senin hikayen filmi konusu ve oyunculari2

Hakan (Timuçin Esen) ve Esra (Selma Ergeç) evliliklerinin yedinci yıllarını tamamlamışlardır. Birbirlerini hâlâ ilk gün ki seven bu çift 30’lu yaşlarda tutkulardan hiç bir şey eksiltmemişlerdir. Esra özel bir şirkette iyi bir kariyere sahiptir. Yurt dışından iş teklifi almıştır. Hakan ise bir müzik stüdyosunda çalışmaktadır.

Aldığı reklam ve film projeleriyle ailesini geçindirmeye çalışan sevgi dolu bir adam ve eştir. Hakan’ın annesi olan Meral Hanımda ise kanser belirtileri baş göstermeye başlamıştır. Tedaviyi kabul eden Meral, torun sevdasıyla yanıp tutuşmaktadır. Henüz torun sevemeden hayata veda etmemeye kararlıdır. Ama Esra ve Hakan çocuk konusunda hem tereddütlü hem de şüphelilerdir.

senin hikayen filmi konusu ve oyunculari3

Esra bir yandan kariyerini düşünürken bir yanda da çocuk sahibi olma konusunda kafasında soru işaretleri ile yaşamaya devam etmektedir. Ama hiç beklemedikleri anda yaşam ikisine de güzel bir sürpriz yapar. Sıcak bir aile hikayesini izleyebileceğiniz filmin sürükleyici hikayesi de seyircinin gözlerini dolduruyor diyebiliriz. Bu sıcak aile hikayesini izlerken bir yandan hem dram konusunda bir yandan da eğlenceli anlar yaşayan ailenin en sonunda dramda yaşaması film türünün çok yönlü olmasını da oluşturuyor diyebiliriz.

Senin Hikayen Filmi Oyuncuları

senin hikayen filmi konusu ve oyunculari4

  • Burcu Almeman (Aslı)
  • Batur Belirdi (Sarp)
  • Levent Can (Kemal)
  • Yeşim Ceren Bozoğlu (Doktor Derya)
  • Murat Serezli (Alper)
  • Başay Okay (Lale)
  • Şirin Kılavuz
  • Gözde Kocaoğlu (Gözde)

Senin Hikayen Filmi İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu