Üzerinizde Nazar Birikimi Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Google News

Nazara inanır mısınız? Nazar, özellikle İslam dininde olduğuna inanılan, başkalarının olumsuz duygu ve düşüncelerinden etkilenildiği düşünülen bir durumdur. Kendisine nazar değdiğini düşünen insanların başına çeşitli olumsuzluklar gelir. Başka inanışlarda ise nazar yerine “kötü enerji” kavramı da kullanılır. Bu yazımızda üzerinizde nazar birikimi olduğunu gösteren 8 işaret hakkında bilgi vermek istiyoruz.

1. Üzerinizde Nazar Birikimi Olduğunu Gösteren 8 İşaret: Eşyaların Bozulmaya Başlaması

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Bir insana nazar değdiğinde çeşitli belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Bunun yaygın belirtileri arasında eşyaların bozulmaya başlaması yer alır. Özellikle elektrikli aletler sırasıyla bozulur. Aynı hafta içinde birden fazla elektronik eşyanız bozulduysa üzerinizde nazar birikimi olduğunu gösterir.

Güçlü İnsan Nasıl Olunur? Güçlü İnsan Olmanın 10 Yöntemi

2. Yorgunluk

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Nazar değmesi kişiyi olumsuz duygulara sürükler. Dinlenmek ya da uykudan uyanmak yorgunluğun geçmesi için yetersiz kalır. Bir türlü geçmeyen yorgunluk hissi, kişinin günlük basit işlerini yapmasını bile engeller.

3. İç Sıkılması

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Nazarın en büyük belirtileri arasında iç sıkıntısı yer alır. İç sıkıntısı insanı bir anda etkisi altına alarak, herhangi bir şey yapma isteğinin engellenmesine yol açar. Sıkıntının sebebi yoktur. Hatta çok neşeli bir anda bile ortaya çıkabilir.

4. Üzerinizde Nazar Birikimi Olduğunu Gösteren 8 İşaret: Olumsuz Olaylar Yaşamak

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Nazar değen insanlar sık sık olumsuz olaylarla karşı karşıya kalır. Basit sakarlıklardan büyük kazalara karşı birçok şey meydana gelir. Hiç umulmadık anda olumsuz olaylar ortaya çıkar. Bazı olaylar sebepsiz şekilde meydana gelerek günlük işlere karşı isteksizlik doğurur.

5. Baş Ağrısı

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Nazar birikimi yaşayan kişiler bölgesel olarak ağrılarla karşı karşıya kalır. En çok ağrı yaşanan bölgeler arasında baş yer alır. Baş ağrısı ilaç da içilse dinmeden devam eder. Uyku hali, gözlerde yaşarma getirir. Ayrıca baş ağısı yaşayan kişiler kendini yalnız bırakarak, insanlardan soyutlamak ister. Bu sayede ağrının kesileceğini ve unutulacağını düşünür.

6. Unutkanlık

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Nazar, beraberinde unutkanlığı getirir. Günlük rutin işlere ya da önemli görevlere karşı unutkanlık meydana gelir. Üzerinizdeki olumsuz enerjinin etkisiyle, odaklanmakta zorluk yaşarsınız. Hatta dışarı çıkarken neden çıktığınızı bile unutabilir, hareketlerinizde farklılaşma meydana geldiğini fark edebilirsiniz.

7. Kronik Rahatsızlıklar

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Kronik rahatsızlıkların nazar ile alakasız olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında burada söz konusu olan kronik rahatsızlıklar bir anda meydana gelir. Daha önce bilinmeyen rahatsızlıklar sırayla ortaya çıkmaya başlar.

8. Esnemek

Üzerinizde Nazar Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Esnemek nazarın en önemli belirtileri arasında yer alır. Eğer uykusuz olmadığınız halde sürekli esnemek istiyorsanız ve bu esneme gözyaşlarıyla birlikte devam ediyorsa üzerinizde nazar olduğunu ortaya koyar.

Üzerinizde Nazar Birikimi Olduğunu Gösteren 8 İşaret Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir