Astroloji ve BurçlarBilim ve TeknolojiSosyal Medya

En Doğru Fal Bakan Uygulama Önerileri

IPhone İçin Fal Balabileceğiniz Uygulamalar

En iyi fal bakan uygulama, ücretsiz Fal baktırmak, birçok insan için vazgeçilmez bir alışkanlıktır. Her kahve içildiğinde akla gelen fala baktırmak için artık kimseye ihtiyacınız yok. Çünkü IPhone’da birçok uygulama sizin için fal bakar. Hem de çoğu ücretsizdir. Size düşen fala inanmamak, falsız da kalmamak. İşte iPhone için fal uygulamaları

En iyi fal bakan uygulama önerileri

1- Fal Sepeti

fal sepeti
Fal Sepeti, kullanıcılara web sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmet veriyor. 150’yi aşkın yakın yorumcudan dilediğinize canlı fal baktırma şansınız bulunuyor. Kahve falının haricinde; Tarot falı, Katina falı, Yıldızname falı ve Su falı da baktırarak fal dünyasında özgürce gezebilirsiniz. Bakımlarınızın ücretli yapıldığı Fal Sepeti‘nde gerçek yorumcularla yazılı, sesli ve telefonda iletişime geçmenin keyfine siz de varmalısınız.”

2- Kaave Falı- Falcı Bacı

turk kahvesi

Falcı bacı, uygulamalar arasında en eski olanıdır belki de. 30 milyondan fazla indirilen uygulama, fincan fotoğraflarınızı yorumluyor. Ücretsiz olan uygulamaya, altın ya da platin üyelik satın alarak fal hakkınızın yanı sıra ekstradan fal baktırabilirsiniz.

3- Falaaddin

kahve1

Falaaddin uygulamasının yaratıcısı, annesinin fal yeteneğini kullanarak bir yazılım geliştirir. Günümüzde en sevilen fal uygulaması olmayı başaran Falaaddin, günlük 1 defa reklam izleyerek, kahve ve tarot falı bakmanıza imkan tanır. Falaaddin o kadar tutarlı yorumlar yapar ki; kullanıcıların aklına acaba mesajlarımı mı okuyor düşüncesi gelir. Bizden söylemesi…

4- Faldan Adam

corek otu kahvesi

Gerçek yorumcular tarafından kahve falı bakan uygulamada, günde 1 defa fal hakkı verir. Size düşen içtiğiniz kahvenin telvesini net bir şekilde çekerek uygulamaya göndermektir.

5- Fal Diyarı

türk kahvesi 1

Fal diyarında da gerçek yorumcular kahve falınıza bakar. Nasıl ki biri falınıza baktığında bazen çok isabetli bazen de çok alakasız yorumlar yapar ya; işte Fal Diyarı’nda da durum böyledir. Bazen yapılan yoruma hayran kalırken, bazen de ne alakası var diye düşünürsünüz.

6- Derya Abla

kahve 4

Derya Abla kahve falı uygulamasında; tarot, Katina aşk, rüya yorumu, dert danışma gibi hizmetler de vardır. Uygulama içindeki bazı hizmetler ücretsiz, bazıları da ücretlidir.

7-Sembol Fal

kahve 1

Fal baktırırken para vermek benim için sorun değil diyenler için Sembol Fal isimli uygulamayı öneririz. Alanında uzman falcılar ile; yazışarak ya da konuşarak falınıza baktırabilirsiniz. Bu sayede fal bakılırken aklınıza takılan her türlü soruyu falcıya sorabilirsiniz. Ayrıca uygulamada sadece kahve falı değil; farklı fal çeşitleri de vardır.

8- Telve- Fal, Astroloji

kahve

Her gün ücretsiz fal baktırma şansı veren uygulama; kahve, melek, tarot ve yüz falına da baktırmanıza imkan tanır. Ayrıca günlük, haftalık ya da aylık burç yorumuna baktırarak gelecekte sizi neler bekliyor fikir sahibi olabilirsiniz.

9- Mistik Tarot

Mistik Tarot uygulaması ile sadece tarot falı baktırabilirsiniz. Kartların gizemli gücüne inanarak bir dilek tutun ve desteden bir kart seçin. İşte hepsi bu kadar basittir. Mistik Tarot uygulamasında ücretli ve ücretsiz fal baktırma seçenekleri vardır.

Not: Geleceği yaratıcıdan başkasının bilmesi imkansızdır. Tüm fal uygulamaları sadece eğlence amaçlıdır. En doğru baktığı söylenilen uygulamanın bile tamamen tesadüf eseri yaptığı yorum tutmuştur.

Fal Bakan uygulama önerileri ile İlgili Videolar

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu