İPhone İçin En Başarılı Üretkenlik Uygulamaları

Günlük hayatınızda birçok işinizi keyifli bir şekilde halledebileceğiniz uygulamalar nelerdir?

instagram takipçi hilesi

İPhone üretkenlik uygulamaları ile hem iş hem de sosyal hayatınızı kolaylaştırır. Uygulamalardan bazıları ücretsiz bazıları ise ücretlidir. Fakat ücretli uygulamalar sizi korkutmasın. Çünkü, her biri parasının son kuruşuna kadar değecek.

1. Forest – Stay Focused

İPhone için en başarılı üretkenlik uygulamaları

Herhangi bir işe odaklanmada güçlük çekenleri buraya alalım. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi, herhangi bir iş yaparken dakika başı telefonunuza bakmanıza sebep oluyorsa Forest – Stay Focused tam da size uygun bir uygulamadır. Ücreti 12.99 tl olan uygulama, cep telefonu bağımlılığınızı minimum seviyeye indirir. Uygulamanın amacı ise şu şekilde: Belirli bir süre boyunca telefonunuza bakmadığınız sürece sizin için bir ağaç büyüyor. Eğer uygulamaya bakmadan durabilirseniz ağaçlarınız kocaman bir ormana dönüşür. Fakat kendinizi tutamazsanız ortalık kuraklaşır. Gerçekten hem eğlenceli hem de başarılı olmanızı hedef alan bir uygulamadır.

2. İPhone Üretkenlik Uygulamaları: Google Slaytlar

İPhone için en başarılı üretkenlik uygulamaları

Slayt yapma işinizi telefonunuzdan kolay bir şekilde yapmak isterseniz Google Slaytlar isimli program size uygundur. Uygulama sayesinde; sunu oluşturabilir, düzenleme yapabilir, sununuzu paylaşabilirsiniz. Üstelik internet bağlantınız olmasa bile düzenleme ve biçimlendirme işlerini yapabilirsiniz. Üstelik bu uygulama için ücret ödemenize de gerek yoktur.

3. Evernote

İPhone için en başarılı üretkenlik uygulamaları

Evernote, not tutmanın en başarılı hallerinden bir tanesidir. İPhone’da editörün seçimi olan uygulama, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yazmanızı sağlar. İster bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Evernote’da yazı yazmanın yanı sıra fotoğraf ve videoları da kaydedebilirsiniz. Notlarınıza çeşitli şekiller ekleyebilir, daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Yapacağınız her şey tam olarak size ve hayal gücünüze kalmıştır. Evernote ücretsiz bir uygulamadır.

4. İPhone Üretkenlik Uygulamaları: Hızlı Okuma

İPhone için en başarılı üretkenlik uygulamaları

Hızlı okuma uygulaması 19 tl’dir. Uygulama sayesinde kitap okuma hızınızı arttırabilirsiniz. Fakat sadece işin sırrı hızlı okumak değildir. Hızlı  okumanın yanı sıra anlayarak okumanızı da sağlar. Seviyeleriniz zamanla artış gösterdikçe alıştırmalar da zorlaşır. Tek yapmanız gereken uygulamaya günlük olarak giriş yapmaktır. Üstelik uygulamanın alıştırmaları da çok eğlenceli bir oyun gibidir.

5. EyeEm

İPhone için en başarılı üretkenlik uygulamaları

Sırada eğlenirken para kazanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama var. EyeEm, fotoğraf çekmekten hoşlananların uygulamasıdır. Fakat diğer sosyal medya uygulamaları gibi değil. EyeEm sayesinde çektiğiniz fotoğrafları kazanca dönüştürebilirsiniz. EyeEm’e yüklediğiniz fotoğraflar bir reklam kampanyasında ya da bir içeriğin editöryal halinde kullanılabilir. Bu sayede siz de belli bir miktar para kazanırsınız.

6. İPhone Üretkenlik Uygulamaları: GarageBand

uygulama

GarageBand; cep telefonunuz üzerinden müzik yapmanıza imkan tanır. Gitardan davula kadar birçok enstrüman aletini ses kaydı yapabilirsiniz. Üstelik enstrüman aletlerine sesinizi ekleyerek kendinizi bir stüdyoda gibi hissedersiniz. İsterseniz parçalarınızı paylaşabilirsiniz. GarageBand sayesinde evinizde olmayan tüm enstrümanların tadını yüksek kalitede çıkarabilirsiniz. Uygulama bazı telefonlar için ücretsiz sürüme sahiptir.

7. İmovie

uygulama

İmovie, videolarınızdan film oluşturmanıza imkan tanır. Yenilenen güncelleme ile birlikte birçok ses efektini de videolarınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. İmovie basit arayüzü sayesinde tüm işlerinizi profesyonel kalitede yapmanızı sağlar. Uygulama 13tl’dir.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu