MaksatModa

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

instagram takipçi hilesi

Son yıllarda yeniden ortaya çıkan trend parçalar arasında mom jean yer alır. Mom jean, rahatlığına en az şıklığı kadar önem veren kişilerin tercihlerindedir. Ancak mom jeanlerin doğru şekilde kombinlenmesi gerekir. Bu yazımızda mom jean kombinleri hakkında bilgi vereceğiz.

1. Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay: Mom Jean Kimlere Yakışır?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

“Mom jean” rahatlığı ile ön plana çıkar. Her ne kadar anne pantolonu olarak tercüme edilse de her yaştan kişi gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Özellikle karın bölgesini saklamak isteyen kişiler mom jean ile istedikleri görünümü elde edecektir.

2. Mom Jean Zayıf Gösterir mi?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Mom jeanler hakkında kesinlikle zayıf gösterir demek uygun değildir. Kilolu kişiler yanlış mom jean seçimi yüzünden olduğundan daha farklı görünebilir. Ancak sadece göbeği olan kişiler, kilolarını gizleyerek olduğundan daha zayıf görünebilir. Buraya kot pantolon kombinleme konusunda güzel bir video bırakıyorum, tıklayarak izleyebilirsiniz.

3. Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay: Mom Kesim Ne Demek?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Mom kesim; yüksek belli, bol paçalı pantolonlara denir. Genellikle üst bacak kısmını tamamen sararken, bileklerden bol görünür. Mom jean kemer ile beraber cool görünüm ortaya koyar.

4. Basenli Kadınlar Mom Jean Giymeli mi?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Öncelikle kadınları giyim konusunda kısıtlamayı kesinlikle istemediğimizi belirtelim. Fakat olduğunuzdan daha güzel görünmek sizin elinizde. Eğer basen probleminiz varsa mom jean giymenizi tavsiye etmiyoruz. Mom pantolonlar daha çok basen problemi olmayan ince belli kişiler için uygundur.

İLGİLİ BİLGİ: Kot Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

5. Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay: Mom Jean Hangi Beden Alınmalıdır?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Mom jean seçiminde ürünün kesimi oldukça önemlidir. Normal jean seçimlerinizde olduğu gibi beden konusunda karar verebilirsiniz. Ancak çok bol bir kesimse ve beliniz inceyse bir beden küçük de tercih edebilirsiniz.

6. Mom Jean Kime Yakışmaz?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Mom jean:

 • Kısa boylu
 • Göbek problemi olan
 • Basenli kişilere yakışmaz. Özellikle açık renk mom jeanler bedeni olduğundan büyük gösterdiği için kullanımı tercih edilmemelidir.

7. Mom Jean Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Mom jean seçiminde:

 • Bedene
 • Kumaş kalitesine
 • Kumaş özelliklerine
 • Dikiş detaylarına
 • Rengine
 • Markasına (Markadan markaya kalite değişiyor)
 • Vücut biçimine
 • Fiyatına dikkat edilmelidir.

8. Mom Jean Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Mom Jean Kombinleri Hakkında 8 Detay

Mom jean altına giyilebilecek birçok ayakkabı modeli vardır. Sandalet ya da topuklu ayakkabılar mom kotlarla oldukça şık görünür. Daha sportif görünüm için sneaker ya da converse de tercih edilebilir. Tercihte bulunurken pantolonun üzerine ne giyileceği dikkate alınmalıdır.

Mom Jean Kombinleri Hakkında Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu