Yabancı Erkek Ünlüler

Mohammed Al Saloussi

Mohammed Al Saloussi Kimdir?

instagram takipçi hilesi

mohammed al saloussi 1
Tam adı: Mohammed Al Saloussi
Doğum tarihi: ??.??. 1985
Doğum yeri: Mısır
Boyu: 1.8 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: Şeyma Subaşı
Çocuk (ları): 
Mesleği: İş Adamı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Başlıklar

Hakkında

Mohammed Al Saloussi Kimdir? Mohammed Al Saloussi, iş adamıdır. Bir süredir Acun Ilıcalı‘nın eski eşi Şeyma Subaşı ile bir birliktelik yaşamaktadır.

Mohammed Alsaloussi, 1985 yılında Mısır’da dünyaya gözlerini açmıştır.

Yatırımcılık işleri ile uğramaktadır. ABD’nin Florida eyaletinde yer alan Alsaloussi Holding‘te yöneticilik yapmaktadır. Kendi adına kayıtlı11 tane şirket vardır. Fakat şirketlerin hangi sektör olduğu hakkında her hangi bir bilgi bulunamamaktadır.

2020 yılında açıklanan “En Zengin Araplar” isimli listede 18. sırada yer almıştır. Yıllık gelirinin ise 1.2 Milyar $ olduğu belirtilmiştir. İş adamlığının yanı sıra DJ’lik ve yapımcılık da yapan Al Saloussi, bir dönem Serdar Ortaç ile evli olan Chloe Loughnan ile de bir birliktelik yaşadığı iddia edilmiştir.

2018 yılının Nisan ayında Chloe, mayo çekimleri ile ABD, Florida’ya gitmişti. Burada Mohammed Al Saloussi‘la birlikte eğlenmişti. 2019 yılında 1.4 Milyon $‘a aldığı Ferrari marka araba 2021 yılının Mart ayında çalıntı olduğu ortaya çıkmıştır.

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile dünya evine gireceğini ve çok heyecanlı olduğunu belirtmiştir. Subaşı, katıldığı bir programda iki tarafından ailelerinin birbirleri ile tanıştığını, hatta tanışma sonrasında küçük bir isteme faslının da gerçekleştiğini söyledi.

Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı‘dan aylık 125 Bin ₺ nafaka parası alıyordu. Eğer ki evlilik gerçekleşir ise nafaka da kesilecek.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=KEFgkcF6SGo

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu