İnternet ve WebKişisel Bilgisayarlar ve Donanımları

Meraklısına, Google’da Hangi Ülkelerin En çok Neler Aradığını Gösteren : Global Trend Map Hizmette!

instagram takipçi hilesi

Bu hizmet Google tarafından daha önceleri aktif bir şekilde kullanıcıların hizmetindeydi. Google Trend’leri , “Google Trend” şeklinde arama yaptığımızda ülke ülke liste şeklinde görebiliyorduk. Bu sayede de ülkelerin en çok arananlarını erişebiliyoruz. Ancak bu uygulamalı web sitesi sayesinde tek bir haritada (Google Earth gibi) istediğimiz ülkeyi seçebiliyoruz. NeoMam Studios tarafından hazırlanan Küresel Trend İzleyici bunu sağlıyor.

google trend map 1

Global Trend Map’e bir şans verip , hangi ülkelerin en çok neyi aradığını erişebilirsiniz.  Bu daha çok insanların merakını gidermek ve yeni ve güncel bilgileri anında öğrenmesine amaç biliyor. İşin en güzel yanı ise akıcı ve saatlerinizi geçirebileceğiniz bir uygulamayla , boşa vakitten çok bilgiler alabileceğiniz bir hizmet olan, NeoMam Studios tarafından hazırlanan ,Global Trend Map’i bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

google trend map

İlk site açıldığında karşınıza kocaman bir dünya haritası çıkıyor. Her ülkenin yaptığı en çok aramaları anında etkileşi ile ve animasyonla size sunuyor.

Türkiye dahil olmak üzre, dünya ülkelerinde Google’da en çok aranan 10 trend konusunu etkileşimli olarak döndüren Neomam Studios, amacı olan dünya gündemlerini anında bir haritada erişimini sizlerde ortak oluyorsunuz. Aynı zamanda eğlenceli bir hal alıyor.

Sağ üst tarafta yer alan “Country”den Türkiye’yi seçerek bizzat ülkemizin Google Trend sorgusuna ulaşabilmenizi sağlayan uygulama, sol kısımda çıkardığı Trend sorgusu arasından merak ettiğiniz aramalarla ilgili haberleri de sunuyor. Haberlere ulaşmak için merak ettiğiniz kelimeye tıklamanız yeterli.

Her yönüyle eğlenceli ve kullanışlı bir uygulama geliştiren NeoMam Studios’u tebrik ediyoruz. Google Trend’lerden sıkıldıysanız, bu sayfaya giderek haberi eğlenceli bir şekilde ve tüm dünya geneli üzerinden alabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu