Film & Dizi Önerisi

Menajerimi Ara Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Ay Yapım imzalı, yeni drama ve komedi dizisi Menajerimi Ara, 25 Ağustos 2020 Salı akşamları seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi, 2015 yılında yayınlanan Fransız yapımı Dix Pour Cent / Call My Agent isimli diziden uyarlanmıştır. Menajerimi Ara’nın senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından yazılırken yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin yer almaktadır.

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin hikayesi bir yana, oyuncu kadrosuna ek olarak tanıtımlarda gösterilen yetenekli isimler izleyicileri daha da heyecanlandırmaktadır. İşte Ay Yapım’ın yeni dizisi Menajerimi Ara’ya dair bütün detaylar…

Menajerimi ara

Menajerimi Ara Dizi Konusu

Menajerimi Ara’nın hikayesi adından da belli olacağı üzere menajerlik mesleğinin zorluklarıyla çabalarken izleyiciye yıldız isimlerin dünyasındaki olan bitenleri aktarmak üzerine olmaktadır. Ego isimli bir yetenek ajansına bağlı olarak çalışan dört tane birbirinden yetenekli menajerin üzerine kurulu bir hikaye izleyici beklemektedir.

Kıraç, Feris, Çınar ve Peride isimli bu dört menajer her gün yönetilmesi zor kariyerlerle, çıkan kaos durumlarla mücadele etmektedir. Sanat dünyasını ve işlerini ustaca birleştirirken, bazen özel ve profesyonel hayatları da çatışmaya girmektedir.

Menajerimi ara 2 685x456

Bu yetenekli dört menajer ve onların asistanları, izleyiciye zorluklarla dolu işlerini aktarırken diğer yandan ünlü isimlerin vahşi ve kaprisli dünyasının perde arkası gösterecektir. Bu perdenin arkasında bizleri kahkahalar, entrikalar, duygular ve hayal kırıklıkları beklemekte. Bu dünyaya katılan en yeni isim Dicle ise asistanlık yapacağı bu ajansta egoları dünyadan büyük insanlara karşı mücadele etmeye çalışacaktır. Bu mücadelesinde bakalım başarılı olabilecek mi?

Menajerimi ara

Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Fransız yapımı dizinin uyarlaması olan bu yeni dizide orijinalinde olduğu gibi birçok tanınmış ismi konuk etmeyi planlamaktadır. Ana oyuncu kadrosundaki isimlerle çoktan dikkatleri çeken Menajerimi Ara’nın tanıtım fragmanlarında da diziye konuk olacak Çağatay Ulusoy, Nebahat Çehre, Alican Yücesoy, Ercan Kesal, Edis gibi birçok ünlüyü görmüş olduk.

Menajerimi ara 3 685x513

Dizinin ana oyuncu kadrosunda ise hikayede de bahsi geçen dört önemli ve başarılı menajer olan Kıraç, Feris, Çınar ve Peride‘yi canlandıracak isimler Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman ve Ayşenil Şamlıoğlu‘dur. Bu başarılı oyuncuların yanında dizinin hikayesinin merkezinde yer alan bu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışacak asistan Dicle’yi ise Ahsen Eroğlu oynamaktadır. Dizi de oyuncu olarak kurgu bir karakteri canlandıran bir diğer isim ise Deniz Can Aktaş‘tır.

Menajerimi ara 5 685x456

Drama ve komediyi harmanlayacak bu dizide izleyiciyi birçok eğlenceli anlar ve yetenekli isimlerin beklediğini söyleyebiliriz. Dizinin orijinali olan Call My Agent‘i merak edenler, Netflix platformundan diziye ulaşabilir. Menajerimi Ara dizisine bol reytingler diliyor ve merakla bekliyoruz…

Dizinin tanıtım videoları ve fragmanları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu