Yerli Erkek Ünlüler

Deniz Can Aktaş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

deniz can aktas 29 1
Tam adı: Deniz Can Aktaş
Doğum tarihi: 28 Temmuz 1993
Doğum yeri: İzmir/Türkiye
Burcu: Aslan
Mesleği: Dizi oyuncusu
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana

imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada

instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Deniz Can Aktaş kimdir? Deniz Can Aktaş, Best Model 2014 finalisti olarak tanınan Deniz Can Aktaş “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide Ronaldo Burak rolü ile izleyici karşısına çıkmaktadır. Dizinin en karizmatik ve en yakışıklı adı olan model, futbola aşık bir genci canlandırmaktadır.

Best Model 2014 finalisti olan Deniz Can Aktaş, rol almış olduğu diziler ile bilinmektedir. Yakışıklılığı tescillenen model, özellikle genç kızların gözdesi konumunda olmaktan kurtulamamaktadır. Magazin basınının da peşinden koştuğu fakat herhangi bir bilgi alamadığı Deniz Can Aktaş “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide Ronaldo Burak rolünü canlandırmaktadır.

Dizinin karizmatik ve yakışıklı adı olan model, futbol aşığı olan genç bir adam rolünü oynamaktadır. 24 yaşındaki yakışıklı oyuncu efendi ve ağır duruşunun yanı sıra cana yakın bir mizaca sahiptir. Gözde ve Sevda arasında git gel yaşayan Ronaldo Burak, dizi başladığından bu yana birçok eğlenceli olayın baş aktörü durumundadır.

Önceden “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı diziden de tanınan yakışıklı model, her yeni oyunculuk denemesinde yeteneğini ortaya koyarak ilerlemektedir. Birce Akalay‘ın “Hayat öğretmen” rolünü canlandırdığı dizi geçmişte ekranlara gelen “Hayat Bilgisi” ve “Pis Yedili” gibi diziler gibi okul temasını konu almaktadır.

İlginizi çekebilir: Survıvor Berna Canbeldek Kimdir?

Söz konusu üç dizinin de senaristliğini üstlenen Gani Müjde bu konu ile ilgili başarısı herkesçe bilinmiş durumdadır. Birce Akalay da genç yaşlı bütün televizyon televizyon izleyicileri tarafından beğenilmekte ve sevimli tavırları ile oynadığı dizilerin izleyici sayısını arttırmaktadır. Bu tarz projede yer alarak yeteneğini geliştirme fırsatı yakalayan Deniz Can Aktaş ise kadroya katmış oldukları ile gözle görülür bir fark yaratmaktadır. Yakışıklı oyuncu okulda öğrencilerin gerçek hayatta ise genç kızların sevgilisi konumundadır.

Aşk Ağlatır adlı dizinin Yusuf karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş hakkında ilginç bilgiler yazımızda yer almaktadır. Avlu dizisinde de rol alan yakışıklı oyuncu hakkında bilinmeyenler…

Aşk Ağlatır’ın başrollerini paylaşmakta olan genç oyuncular Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmışlardır. Enerjileri ile dikkatleri üzerine çeken Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş sosyal medyanın merak edilen ünlü isimlerinin başında yer almaktadır. Aşk Ağlatır adlı dizide Yusuf karakterine can veren Deniz Can Aktaş’ı önceden de Avlu adlı dizide Alp karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Deniz Can Aktaş’ın ilk başrolü olan Aşk Ağlatır adlı dizinin yayınlanmasının ardından oyuncu ile ilgili merak da günden güne artmıştır. Özellikle Deniz Can Aktaş’ın yaşı, boyu ve sevgilisi gibi sorular ile beraber karizmatik oyuncunun memleketi de çokça merak edilmektedir. Öyleyse Deniz Can Aktaş nereli? Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1993 İzmir doğumludur.

Deniz Can Aktaş’ın rol aldığı diziler ve filmler:

  1. 2018 – Avlu (Alp) (TV Dizisi)
  2. 2017 – Nerdesin Birader (Ali) (TV Dizisi)
  3. 2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Ronaldo Burak) (TV Dizisi)
  4. 2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Seçkin) (TV Dizisi)

Videoları

 

Fotoğrafları

Kaynak
google.com.trsabah.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu