blank
blank

Melisa Emirbayer

Abone olblank
blank

Melisa Emirbayer

Tam adı: Melisa Emirbayer
Doğum tarihi: 2 Kasım 1995
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.77 m
Eşi: –
Çocuk (ları): –
Mesleği: Yüzücü
Aktif Yılları: 2002 yılından bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi Melisa Emirbayer

Başlıklar

Hakkında

Melisa Emirbayer kimdir? Melisa Emirbayer, 2 Kasım 1995 İzmir doğumludur. Emirbayer, profesyonel olarak yüzücü olarak birçok başarı elde etmiş ve kariyerini noktalamıştır. 2019 yılında yapılan Survivor ile ekranlarda tanınmaya başlamıştır.

İzmir’de doğup büyüyen Melisa Emirbayer, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Fakültesi’nde Yüzme Antrenörlüğü bölümü okumaktadır. Emirbayer şimdilerde son sınıf öğrencisidir. Hiperaktif olarak bir çocukluk dönemi geçirdiği için 2002 yılında ailesi onu henüz 7 yaşındayken yüzme sporuna göndermiştir.

Hızlı bir şekilde yüzmede gösterdiği başarı sonucunda Fatih Koleji Spor Kulübü’nde yüzmeye başlamıştır. Ardından Türkiye’nin en önemli kulüpleriyle anlaşmıştır. İlk olarak Galatasaray’da yer alan Emirbayer 5 yıl sonra sonra Fenerbahçe gibi önemli kulüplerin takımlarında yer almıştır.

İLGİLİ BİLGİ:   Lindsay Lohan

Daha sonra 2009 itibarıyla Milli takımımız adına birçok yarışmaya katılan Melisa Emirbayer, kariyeri boyunca bugüne kadar bir çok kez Türkiye şampiyonluğu kazanarak rekor kıran isimlerden biri olmuştur.

Branşı kurbağa stilidir. Şampiyonluk kazandığı yarışmaların bir çoğunda da bu kategoride birincilik kazanmıştır. Kurbağa branşında 200 metre’de Türkiye rekoru kırdıktan sonra kendisine milli takımın yolu gözükmüştür.

Kariyeri başarılarla dolu milli yüzücü Emirbayer, 2018 senesinde kariyerini noktalamıştır. Daha sonrasında Göztepe Spor Kulübü’yla anlaşmış ve antrenörlük yapmaya devam etmiştir.

2019 yılında Survivor Yunanistan ve Türkiye yarışmasında yer almıştır.

Videoları

Fotoğrafları

blank
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı