Yabancı Erkek Ünlüler

Logan Paul

Logan Paul Kimdir?

instagram takipçi hilesi

logan paul 1
Tam adı: Logan Alexander Paul
Doğum tarihi: 1 Nisan 1995
Doğum yeri: Westlake, Ohio, ABD
Boyu: 1,88 m
Burcu: Koç
Ailesi: Gregory Allan Paul (Babası), Pamela Ann Stepnick (Annesi), Jake Paul (Kardeşi)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Fenomen, Youtuber
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Logan Paul Kimdir? Logan Paul, popüler bir Amerikan YouTuber, oyuncu ve boksördür. Kendi YouTube kanalını yönetmektedir. Yaklaşık 23 milyon takipçisi vardır. İlk önce Vine’da videolar yayınlayarak tanınırlık kazandı. Ardından YouTube’da bir Vlog başlattı. Popülerliği nedeniyle, “Law & Order: Special Victims Unit”, “The Thinning” gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Logan Paul, 1 Nisan 1995 tarihinde Westlake, Ohio, ABD‘de dünyaya gözlerini açmıştır. Küçük kardeşi Jake Paul ile birlikte büyümüştür. İrlanda, İskoç, İngiliz ve Yahudi soyundan gelmektedir. Küçük yaşlardan itibaren Zoosh adlı bir YouTube kanalı için internet videoları oluşturmaya başladı.

Lise eğitimini Westlake Lisesi‘nde tamamladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Vine’ın yanı sıra YouTube kanalını da açtı. Tam zamanlı bir sosyal medya fenomeni ve içerik üreticisi olmak için kolları sıvadı. Diğer pek çok Vine yıldızı ile birlikte bir apartman dairesinde yaşıyordu. 2014 yılında 3.1 milyon takipçisi vardı. Fakat 2021 yılı itibari ile 25 milyona doğru ilerlemektedir.

2015 yılında “Law and Order” dizisinde rol aldı. Sonra “Weird Loners and Stitchers” da oynadı. Ayrıca YouTube Red filmi The Thinning‘de rol aldı. Ayrıca, “Airplane Mode” adlı bir yetişkin komedisinin senaryosunu yazdı. 2017 yılında Japonya’da bir adamın cesedinin videosunu yükledi. İntihar ormanı olarak bilinen yerde intihar etmiş gibi görünüyordu. Logan’ın bu eylemi tartışmalara yol açtı ve halktan ciddi tepkiler aldı.

Logan, 2018 yılında Youtube tarafından askıya alındıktan sonra “Tide Pod” yarışmasına katılmaya karar verdi. İngiliz YouTuber KSI ve Paul maçta birbirleriyle boks yaptı. Ayrıca profesyonel boks maçlarında da mücadele etti. 2018 yılında, “Agents of S.H.I.E.L.D.”dan aktris Chloe Bennet ile ilişki yaşıyordu. Fakat bir süre sonra ayrıldılar. 2020 yılında emekli MLB oyuncusu Jose Canseco’nun kızı model olan Josie Canseco ile çıkmaya başladı.

Logan Paul, popüler bir internet kişiliği olduğundan çok fazla servet kazandı. 2020 verilerine göre net değeri 19 milyon dolardır. 2020’nin en zengin YouTuber’larından biri olarak gösterilmektedir. 6 Haziran 2021 günü Floyd Mayweather ile bir maça çıktı. Maç milyonlarca kişi tarafından takip edildi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu