Hosting

Kylie Jenner Kimdir?

Google News

Kylie-Jenner-Photo-6
Tam adı:  Kylie Kristen Jenner
Doğum tarihi: 10 Ağustos 1997
Doğum yeri: Los Angeles, Kaliforniya/ABD
Boyu: 1,68 m
Kardeşleri:  Robert kardashian, Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kourtney kardashian, Burt jenner, Brandon jenner, Casey jenner, Brody jenner, Kendall Jenner,
Ebeveynleri: Kris Jenner, Caitlyn Jenner
Büyük Ebeveynler: Esther Jenner, Robert Houghton, Mary Jo Campbell, William Jenner
Mesleği: Model
TV şovları: Keeping Up with the Kardashians
Sosyal Medyada
Kylie Jenner instagramKylie Jenner facebookKylie Jenner twitter

Hakkında

Kylie Jenner kimdir? Kylie Jenner, Kylie Kristen Jenner adıyla da anılır ve doğum adıdır.

Kardashian-Jenner ailesinin en küçüğü olarak bilinir. 10 ağustos 1997’de  Los Angeles, Kaliforniya’da  doğmuştur. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kendall Jenner‘in küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır.

Kylie de ailedeki diğer kişiler gibi ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” ( E! televizyon kanalında yayınlanan )adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur. Ayrıca Kim Kardashian ‘ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner‘in küçük kardeşidir.

Kylie ilk olarak kız kardeşi Kendall ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar‘ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında Jenner “Your Style Crush” Sears hattı ile modellik kariyerine başladı ve kuzeni Natasha’nın giyim firması için modellik yaptı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı.

2011 yılında kız kardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri‘ olarak seçilmişlerdir.2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yaptı. Ailesiyle birlikte Keeping Up with the Kardashians şovuyla da tanınmaktadır.

Videoları

Kylie Jenner Gives Digital Tour of Her Closets On New Phone App Video

Kylie Jenner Tattooed On Tyga & Fights With Kendall Jenner Video

Kendall & Kylie Jenner Reveal Who Eats More Junk Food & More! Videos

Kendall and Kylie: Sister Superlatives! Videos

Fotoğrafları

Kaynak
PinterestYoutubeWikipediaGoogle

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir